• genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanı olması, türkiye cumhuriyeti'nin hem de amerika'nın prezınd prezını olması.
  • bosalirken kukreyerek adimi haykirmasi.
  • gece karanlikta l koltuga birlikte uzanmis boş boş film izlerken birden goguslerine yumulmasi ve istenmemesine ragmen şaka yollu zorla devam etmesi. bayilirlar.
  • bir erkek olarak nasıl bir hayvanlık yapsam da seksi olsam bilemiyorum ama aklıma bir şey geldi: diyelim ki yürürken tam dik açıyla yukarı spufftt diye tükürdüm ve umursamadan yürümeye devam ettim. iki adım attıktan sonra balgam şaaak diye yere düştü arkamdan ama ben gayet kendimden emin sigara çıkarıp yakıyorum falan. mesela böyle bir hayvanlık aynı zamanda clint eastwood karizması katabiliyor mu bana? ayrıca bu nasıl başlık amk?

dur bak bir tane daha geldi: tiyatro salonunda sahnede genco erkal var, herkes pür dikkat çıt çıkarmadan izliyor. sonra yanımdaki kadına dönüyorum ve gayet yüksek sesle "skerim tiyatrosunu bebeğim ben bunları değil seni izlemek istiyorum, hadi eve gidelim ve bana vücudunun detaylarını göster!" diyorum. utançla karışık bir hareketlenme olur mu acaba? olmuyorsa olmuyordur tabi yani hayvanlıkta ısrar etmesin o zaman o erkek. 0_o
  • serbestli cagrisim:
    uzuvlarina bir fil kadar hakim olmasi. eline koluna sahip olmasi gibi de dusunebilirsiniz isterseniz.
  • geçenlerde okudum bir yerlerde; kadınlar yumurtlama dönemlerinde sert hatlı erkekleri, yumurtlamadıkları zamanlarda da daha yumuşak hatlı erkekleri seksi buluyorlarmış.

yani hiç seksi olacağım diye kasmayın* sayın erkekler boşuna.
    biz istediğimiz zaman sizi seksi görürüz ya da görmeyiz, herşey bize bağlı yani asdghjklş
  • (bkz: hayvan dediysem kaplan dedim öküz demedim)

beyler, bence hemen gaza gelmeyin! bu bir tuzak!
  • iki saatte 4 posta atabilmesi.
    tam bir hayvanlık örneği.
  • karışık tostu hart diye ısırıp yanağını şişire şişire yemesi
  • bosaltim yaparken kukreyerek bok demesi.

ayrica simba mi bu neden kukruyor. yelesini siktigim adam olsun alt kat komsuyu rahatsiz etmesin az bogursun.
hesabın var mı? giriş yap