şükela:  tümü | bugün
  • arap yarımadası?
    o kadar şehirde milyor insanla tanıştım, bir tane böyle insan yok etrafımda. nasıl istatistik lan bu?
  • bunu iddia eden kişi muhtemelen sadece ekşi sözlük üzerinde kadın kısmı ile muhatap oluyor.

şurada daha bi tane samimi ve ciddi uzun soluklu sohbet edilebilir bir kadına rastlamadım. bunun da nedeni hep daha iyisi heeep daha iyisini bulma ümidi olsa gerek kadın kısmı için. oysa gerçekten emek vermeyi denese karşısındaki kişinin o heeep daha iyisi diye aradığı kişi olduğunu da görecektir muhtemelen.

bu belkide zamanımızın sorunu. çabuk tüketiyoruz. her çiçekten bal almak istiyoruz ya da. erkek ya da kadın fark etmiyor her iki cins için konuşuyorum.

aynı anda üç beş kişi ile yazışıp birine yazacağını yanlışlıkla diğerine gönderenlerden bahsetmiyorum bile.
  • ne olmuş yani? daha bir kız ve sınırsız sayıda da cariye hakkı var. azıcık peygamberinizden örnek alın. nebçim müslümansınız?
  • benim haklarımı kim aldıysa ortaya çıksın
  • serin gel evlat.. destekli salla bari..
  • bu istatistik türk kadınına hakaret içeriyor
  • o kadar paranız var mı lan ?
  • erkek olmadığımı öğrenmiş olduğumu gösteren başlık.
    hakkım yenecekse bu adamlığı sevmedim ben.
  • bunu yapan erkeklerin stres seviyesini düşünemiyorum. değer mi böyle bişey için sürekli diken üstünde hayat yaşamaya.

yeni 30 olmuş abinizden size bi öğüt vereyim gencolar. hayatta ne ekerseniz onu biçersiniz. bugün 3 kızı idare eden bi hayatın varsa, yarın çarpık ilişkilerin adamı olarak devam edeceksin hayatına. yani bugün hovarda yaşarım, yarın durulur hayatımın aşkını bulurum diye düşüncen varsa geçmiş olsun dostum yok öyle bi dünya.

huzur mutluluktur. huzurun yoksa mutlu olman imkansız. o yüzden size tavsiyem egonuzu tatmin etmek için değil, huzurunuzu bulmak için çaba sarf edin.

not: bu bir yatırım tavsiyesidir.

tanım: çok matah bişeymiş gibi verilen istatistik.
  • kadınlara sosyal medya sohbet arkadaşlık siteleri yasaklansin