şükela:  tümü | bugün
 • kapıyı çaaat kapatmaya auvvvvv yaparlar ama arabalarının içi genelde leş gibidir ve fazla hor kullanmaktan ( dengesizce gazlayıp fren yapmak ) yolda yağ gibi giden aracın canına okunmuştur. artık hiç bişi eskisi gibi değildir.

  hiç vikviklenmesinler.
 • vardır böyle bir çoğunluk. çok sevdiği koltuk takımını çirkin bir örtüyle örtüp sadece misafir geldiğinde gören teyzeler gibidir bunlar. arabaları vardır ama o arabayla yaşamasını bilmezler. mesela araziye gidip tekerini dereye sokup, içinde sevişmezler* zaten sevişmek deyince aklına anca misyoner gelen adamdan ne bekliyorsun. onda bile tavan ayak izi olacak diye tırsarlar. bunlar bir tek takımları şampiyon olunca arabayı heder etmeye razı gelirler. on kişi doluşup tepişirler, sabah olunca içi kan ağlayacaktır ama takım lan bu, daha önemli ne var hayatta?
 • eşi ve arabası olmayanların bilemeyeceği şeydir. eşini daha çok seviyorsa aşık, arabasını daha çok seviyorsa objefili, omniseksüel falandır.
 • bir adam polisi aramış ve:
  “karım alışverişe gitti. dönmedi. 8 saat oldu. ne olur onu bulun!”
  görevli polis sormuş: “karınızı tarif eder misiniz?”
  adam anlamamış; “nasıl yani? ”
  polis : “boyu kaç?”
  adam : “ne bileyim, bazen yüksek topuk giyer beni geçer, evde yalın ayak benden kısa.”
  polis: “göz rengi?”
  adam: “bilemem, bazen yeşil bazen mavi lens takar, aslında galiba ela…”
  polis : “saçı ne renk?”
  adam : “en zor soru. her hafta başka bir renk desem?”
  polis : “üzerine ne giymiştir?”
  adam : “hiç dikkat etmedim valla…”
  polis : “peki arabayla mı gitmişti alışverişe?”
  adam : “evet! siyah audi r8, süperşarj 3.5 litre v6 silindirli motor, 290 beygir. içi geyik derisi renginde, led farları var, sağ kapıda görünür görünmez hafif bir çizik var.”
  polis cevaplamış : “tamam efendim, arabanızı bulacağız!”
 • atalarımız bile önce at sonra avrat demiş. daha sonra da tabiki de braveheart geliyor. (bkz: swh)
 • akla tlc’nin “my strange addiction”ininda islenen su adamcagizi getirmistir.*

  https://m.youtube.com/watch?v=06bfsq_28co
 • arabaya binmeyi beceremeyip, arabası ona binenler için geçerli olan durum. altı üstü ulaşım ve biraz da keyif için kullandığımız bir makinaya bu kadar değer vermek anlamsız geliyor. cebindeki son 20lirayı iç-dış yıkamaya verip kredi kartıyla aldığı 20 liralık benzinle gezenleri gördü bu gözler...

  sıfır araç alıp 3 ay yıkatmamış (yağmur yağınca yıkanıyor) kişi bildirdi...
 • evini kocasından daha çok seven kadınlara müstahaktır.
 • var bundan bende bi tane. en sonunda sıçıcam arabasına da ağzına da o olacak. arabanın km si artmasın diye kapıda yatırıyoruz, hava durumuna göre park yerini falan değiştiriyoruz. ama kati'yen kullanmıyoruz. km si artar çünkü. ulan pezevenk niye aldık o zaman.
 • güldüren entry. kadınların da böylesi mevcuttur. etrafındaki çoğu insan için geçerlidir. araba candır, bebiştir, ponçiktir. yerim onu ben. minnoşum benim. ne kazalar atlattık da sağ çıktık biz onunla. onu sevmeyip de yarı yolda bırakanları mı seveydik?