şükela:  tümü | bugün
565 entry daha
  • testesteron okyanusu
  • - cesareti, kendine olan özgüveni artar ve birçok şeyi yapabilecek, başarabilecekmiş gibi hisseder. yine de o kişiyle iletişiminde salak salak davranabilir.

- tüm dikkatini ve ilgisini o kişiye verir. ondan başka şey düşünemez ve her an aklına gelir. bu durumu çözmek için elinden geleni yapar, yapamasa bile içten deli gibi bunu ister.

- daha önceden hoşuna gitmeyen şeyler gözüne daha farklı gelir, bazılarından zevk bile almaya başlayabilir.

- içinde hep bir sıkıntı hisseder, bunu o kişiye söyleyene kadar içinden atamaz. bu sıkıntı özünde strestir ve tamamen kafada yazılan kötü senaryolara dayalıdır. belirsizlik ise en büyük sebebidir.

- kendi durumunu anlatan bir şarkıya kafayı takıp, 7/24 onu söyleyebilir.

- karşı tarafın söylediği her cümle içinde anlamlar arar, kafayı olasılıklara yorar.

- sürekli o kişinin yanında dolaşır, hep onun yanında olmak ister.
  • 5 yaşına dönmek benim için ilk sırada gelir.
  • bazen cidden aptallaşabiliyoruz. şarj aletini buzdolabında aramışlığım var. hem de 30 saniye kadar
  • kadınların aşık olduklarında yaptıklarından çok farklı olduğunu düşünmüyorum, iki cins de mala bağlayıp gebele gübele eblehliğine kadar düşüyor ve bu düşüşün zerre farkında olmuyor.

ben düşmedim diyorsanız ya kendinizi kandırıyorsunuz ya da şu ana kadar hiç aşık olmamışsınız.**
6 entry daha