şükela:  tümü | bugün
  • bilakis..
    erkeklerin bacak ayırmadan da otururlar. fakat biz öyle oturanları gay filan sanarız. geçen gün bi alışveriş merkezinin bahçasında tıkınırkene şahit oldum böyle bir şeye. ay sinir oldum. hanım hanım oturuyodu. bahçede çatalla bişey yiyodu. nerden buldu o çatalı? hayır karşı tarafta ben de dizlerimle omuzlarım aynı hizada oturur buldum kendimi. ay nasıl bir kontrast nasıl bir...
  • ozellikle dar kotlar ile bir nevi mecburuyet olan eylem.
  • malum organın* bir şekilde pozisyon değiştirmek sureti ile yukarı kaydırılması mümkün olsada, malum diğer organların * yukarıya kaydırılması mümkün olmadığı için bacakları aralamak sureti ile 4 bademcikli bir erkek olmama yolunda yapılan işlem türü.
  • antipi$ik operasyonu.
  • bacaklarini kapatarak oturmaya getirdikleri bir alternatif oturus stili olup , sıkıs tepis mekanlarda uyari almalarina sebep olabilecek aktivite bazi olmayan icgudusel davranis.
  • buyuk penis sorunsali
  • diğer primatlarda olduğu gibi erkekliğini sergileyerek dişileri varlığından haberdar etme ve hemcinslerine meydan okuma gibi anlamlar içerdiği savunulan içgüdüsel hareketin hiçbir anlam taşımadığı otobüs gibi ortamlarda çevredeki insanları rahatsız etmesi durumu.

ayrıca sözlük yazarlarının yarımşar kiloluk testisleri olmadığı, fil hastalığından* mustarip olmadıkları veya glam rock'çılar gibi giyinmedikleri sürece bacaklarını çok az aralayarak da bu sıkıntıdan kurtulabileceklerini öğrenmeleri gerektiğini hatırlatan entry'lere sebep olan durum.
  • bu durumu, kadinlar ancak gogusleri koltuk altlarinda olsaydi anlayabilirlerdi.

(bkz: birakin da rahat edelim)
  • (bkz: mal beyani)