şükela:  tümü | bugün
53 entry daha
  • instagram üzerinden aktris, top model, şarkıcı gibi kendilerini pazarlamaya çalışan kızlar.
  • yalan söyleyen, ne istediğini bilmeyen, özgüvensiz, sanki her an ona sevişme teklif edecekmişiz gibi gergin-tedirgin olması yani kezban olması.
  • kendi ayakları üzerinde duran kadın.
  • 2 bira içmeyen kızların içinde yer aldığı kategori.
  • sosyal medyada çok takipçisi olan
  • bereli babetli topaç.
  • muhtemelen benim.

mesela tipe gel. bıcır bıcır tiplerden. esmer minyon-zayif filan. ama olay tiple bitmiyor.

- insanlara (erkeklere) meslegimi soylediğimde "hmpfs ola ola deli doktoru olmuş" diyorlar. (psikiyatristim lan ben) bitti mi? bitmedi...

- erkekler kendilerinden daha zeki kadin gorunce bir anda degisiyorlar. alien degilim lan ben! bitti mi? bitmedi...

- dobra ve hazir cevap biriyim. ayrica bel alti konuşmaktan da, kufur etmekten de hiç cekinmem lan ben. bitti mi? bitmedi...

- kadin erkek eşitliği konusunda her ne kadar feminizm teroristlerinden olmasam da, kadınım lan ben dozunda olmasa da ağzınızın payını hiç olmadık yerde verebilirim.

tüm bunlarla birlikte başta "aa ne şekersin sen" diyen tipler, bir kac ay sonra topuklarini gotlerine vur vura kaciyor. bolt ile yarışa başlıyorlar filan...
  • sürekli her olumsuzluk beni bulur modunda hayata negatif bakanlar. ne kendileri mutlu olur ne de yanındakileri mutlu eder böyleleri.
  • küçük memeli olandır.
  • dişleri sararmış kız, sıska kız, teni aşırı parlayan kız
136 entry daha