• çantada taşınan malzemeleri götümüze sokmayı bugüne kadar düşünemediğimizden uzun sürmüştür.
  • kendisini fransız mürebbiyelerin büyüttüğünü zanneden sözlük yazarlarına dert olmuş dönemdir. zaten hepiniz beyaz atların çektiği faytonlarda piyano derslerine gidiyodunuz her öğleden sonraları da, yolda bunları görüp bi garip oluyodunuz amk!

sinirlendirmeyin lan insanı..
  • (bkz: freebag)(bkz: memo tembelçizer)
  • bel çantasından korkan saplantılı fobiklerin kabusunu gördüğü dönemdir.

unutulmaz kahramanları için (bkz: memo tembelçizer)
  • erkeklerin cep telefonunu kemer üzerindeki kılıfta taşıdığı dönemin biraz öncesine tekabül eder.
  • (bkz: herkesin bel çantası taktığı korkunç dönem)

rahat bir şeydi ama, kabul edelim.
  • halen içinde bulunduğum dönemdir.

mesleğim gereği eşofmanla takılıyorum. üstte de bir tişört giyiyorum. bunun yanında taşımam gereken bir takım ıvır zıvır var. üç adet evin anahtarı, üç adet iş yerinin anahtarı, arabanın anahtarı, düdük, kalem, cüzdan, telefon, flash bellek ve güneş gözlüğü.

bu kadar eşya için anamın çantasını kullanayım dedim ama yanlış anlaşılmalara meyil verebilir diye vazcaydım.

bir ara dönüp arkama baktım yemedi.

ee haliyle bu çantalardan kullanmam gerekiyor. bu çantaya bok atanlar, eşyalarını nerelerinde taşıyorlar acaba açıklık getirmeliler.
  • o çantaları sadece erkeklerin takmadığı ve hiç de korkunç olmayan dönemdir.
    ayrıca söz konusu bel çantalarından hala bir yerlerde satılıyorsa almaya talibim. her yürüyüş öncesi aklıma geliyor, "keşke yine her yerde satılsa" diye düşünüp hayıflanıyorum zira.
  • sanırım 90'lar sonu milenyum'un başına denk gelen dönem.
  • beden eğitimi öğretmenleri güruhunda halen devam eden dönem.
hesabın var mı? giriş yap