şükela:  tümü | bugün
  • erkeklerin bile evet doğru diyeceği bu devirlik bir tespittir.

kahvehaneler de olsun maçlar da olsun internet cafeler de olsun hemen hemen her yer de artık bu böyledir.

inanmayan erkek insanları olsa da popo büyüttükleri evlerinden dışarıya en fazla 20-30 adım atar atmaz acımasız gerçeği yüzlerine çarpabilirler.

bir erkek olarak utanıyorum evet ama ne yaparsın işte, bazen insan istemeden de karı gibi olabiliyormuş. hayır lütfen buradaki karı lafına alınmaya gerek yok anlayan anladı.
  • askerde 2 km uzaktaki eğitim alanında olan olayın ben kantin bölgesine gelmeden önce haberinin gelebilmesidir. olaydan 15 dakkka sonra kantin bölgesine varmıştım oysaki
  • valla dibine kadar doğru tespit.

ellerinde olsa her nefes alışlarında dedikodu yapıcaklar. kadınlar bunların yanında solda sıfır kalıyor maşallah.

öyle bişey ki hatunlarının bile dedikodusunu yaparlar sonra da bi de yüzlerine bakar. çirkeflerrr.
  • erkek olarak doğrulayabileceğim tespit.

bence dedikodu bir ihtiyaç zaten.
  • görünce sesli güldüğüm başlık :))

daha doğru bir önerme olmazdı! kendi arkadaş çemberimde hemen hemen tüm dedikodular bana gelir ve genelde kaynaklarım erkeklerdir. en bomba dedikodu haberlerini tartışmasız hep erkeklerden alırım..

öte yandan itiraf etmeliyim ki erkeklerle dedikodu yapmak, kadınlarla yapmaktan açık ara çok daha keyifli!
  • kesinlikle cok dogru bir tespit. ustelik kadinlarin dedikodusu biraz o ne giymis ne etmis kocasinin isi gucu geliri gibi yumusak konular uzerineyken erkeklerin dedikodusu cok daha sert, kaba, acimasiz oluyor.
  • dedikodu yapmayı bir erkekten öğrenince, şaşırılmayacak gerçek.

ayrıca (bkz: burhan altıntop)
  • erkekler ve kadınlar arasında dedikodu yarışı yoktur.her iki cinste dedikodu yapabilir.burada önemli olan cinsiyete göre dedikodu kriterleridir.

buyurun aşağıda her iki cins içinde dedikodu kriterlerini paylaşıyorum.

(bkz: erkek)
    -dedikodu için buluşmaz,anlık olarak konu açıldıysa konuşur geçer.
    -dedikodular genelde aslında dolaylı yönden dedikodusu yapılan kişinin yüzüne söylenmiş şeylerdir.
    -dedikodular genelde meslek veya iş üzerine olur.
    -dedikodusu yapılan kişi muhakkak 3-5 katını hak eden biridir.

(bkz: kadın)
    -dedikodu için buluşur.dedikodusu yapılacak kişi veya kişilere özel olarak zaman ayrılır.
    -dedikodular,dedikodusu yapılan kişi veya kişilerin her şeyi ile ilgili olabilir.
    -dedikodusu yapılan kişi ile 1 saat sonra buluşulsa dahi hiç bir şey olmamış gibi kesinlikle renk verilmez.
    -dedikodu yapma konusunda neden aranmaz "bugün bana yan baktı" konusundan bile dedikodu yapılabilir.
    -dedikodu için birine ihtiyaç duyulmaz gerekirse kendi kendine bile dedikodu yapılır.
  • mümkün değildir. yakın kız arkadaşlar beğenmedikleri bir hemcinslerini gördüklerinde kafalarını birbirine çevirip sadece gözleriyle bile dedikodu yapabilirler.
    hatta geçen hafta dolmuşta birinin sadece sesine gıcık oldum, ablama dönüp 'aynı şeyi mi düşünüyoruz?' dedim, 'muhtemelen evet' dedi.