şükela:  tümü | bugün
  • şimdi detaylı anlatırdım ama sıkıldım. anladınız siz onu işte.
  • saglikli olduklarindandir. özet geceriz gidis yolu onemli degildir sonuca bakariz.

tanim: butun erkeklerde genetik olarak bulunan hastalik.
  • yoo bilakis sorarsanız söylerler ve kanıt yoluna giderler. ben aşırı sabit fikirli olduğum için de olabilir gerçi. kanıt gerekiyorsa demek...
  • bana denk gelmeyen hastalık. benim gördüğüm bi tek babamda var bu. ben de zaten annemi değil, onu mu rol model almışım artık ne olmuşsa, az konuşurum. belki de ben az konuştuğum için benim yanımda insanların konuşası geliyor, o da olabilir. ama netice olarak sevgilimde olmayan bir hastalıktır. bazen kurdeşen döktüğüm oluyor ve tam bir odun olduğum için 'ee sadede gel' diyebiliyorum ama iyi anlaşıyoz genelde.
  • sözlüklerinde sıfat ve zarfların yer almamasından kaynaklanan hastalıktır.

örnek cümle ile gösterelim:

sonra abicim attım bacakları omuza
  • sonradan çevireceği alavere dalavereye kılıf bulmaması adına şeffaflıktan kaçınma halidir.
  • horoza sormuşlar " tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan?" diye, horoz "ben polemiğe girmem siker geçerim." demiş.

şimdi adam neyin detayını versin size?
  • delisinde bile var bu huy. psikotik erkeklerin rorschach testi, kadın psikotik erkeklere göre daha kısa sürüyor.
    deli de olsa odun işte. erkek milleti değil mi hepsi aynı şekerim.
  • detaylar öğrenilmek istendiği takdirde; er kişinin beyni ağaçkakan gibi didiklenerek kaçınılan detayların öğrenilebileceği hastalık. anlatacak. e naaapıcaaak, meeecbuuur.