• kendilerine değer vermemeleri. ilişki olayını yanlış bilmeleri. karşısındakini sürekli mutlu etmeye çalışması. ilişki denen olay karşılıklıdır fakat erkekler sürekli bir şey yapmaya çalışır. kendine değer vermez. bu durum kaybetmekten korkmakla alakalıdır. bunun çevre ve özgüvenle alakası var. dengeli ilişkiye sahip olmayı bilmek gerek.
  • tabi ki karakterden karaktere farklılık yaratan nedendir. ama en çok rastladığım örnek şu ki erkekler genelde "sürekli ilgi bekleyen ve ilgi görmesi gereken tek kişinin kendisi olduğuna inanması" ndan ötürü ilişkide mutsuz ve huzursuz olurlar.

tabi bu koca bahaneye tutunup artık allah ne verdiyse aldatan mı dersin, aldatmasını haklı gören mi dersin, "ah beni bu ilişki bastı" diyen mi dersin, "ayrı düşüncelere sahibiz" diyen mi dersin. maaşallah!
  • yazar tespitin dibine vurmuş.

kesinlikle doğru olan durumdur. türk kadınlarının karakteristik özelliği olmaya başladı bu durum. bunun tabikide bir çok sebebi var ve bunların başında da türk erkekleri geliyor, sonrasında el bebek gül bebek aile yetiştirmesi, şımartılan kız çocukları vs.

sonra ne oluyor, tipini sevdiğimin bi tanesi çıkıp televizyonda sanmıyorum ama bu paranın bana yetebileceğini diyerek o güzel meymenetli suratını götüme benzetiyor.
  • ışıksız yoyo'dur. ışıklı yoyosuz bir ilişki düşünülemez.
  • bazı erkeklerin, birilerinin eşi veya aile babası şeklinde yetiştirilmemesi. kızların bir bölümünde de aynı problem var. aileler onları yalnızca kendi çocukları olarak yetiştiriyor. açık olarak onlar birilerinin eşi, babası veya dedesi oluyor.
  • ilişkide yeteri kadar kırbac kullanmamasından kaynaklı bir mutsuzluktur.
    bdsm ilişkisi yaşamamıs olmaktır.
  • ilişkinin başında kokoreç, sonrasında kepekli ekmek yemek.
  • bir daha asla başka bir kadını öpüp koklayamayacak olmayı kabullenmeye çalışmasıdır. tek bir bakışının, düşünde canlandırmasının bile yasak, haysiyetsizlik diye adlandırılmasıdır. bunun engellenemez bir şey olduğunu kimseye anlatamaması, anlatmaya çalıştığında da karşı cinsten salya sümük tepkiler hemcinslerden yavşaklık, iki yüzlülük görmesidir. sonra kendi kendine: lan iyi de ilişkinin içinde bu kadar adamın ne işi var? milleti niye kattım ki içine şimdi.. derken uykudan uyanması, sonra zaten ilişkisinin bitmiş olduğunu hatırlamasıdır. artık doğru düzgün bir ilişkisi olmadığını hatırladığına göre başlıktan "ilişki"yi atıp elinde kalan "mutsuzlukla" gözlerinden yaşlar akarken ekrana bakmasıdır belki? bilemedim.. ne bileyim..
  • bilgisayar oyunlarına, tuttukları takımlara ve arabalarına ilişkide oldukları insandan çok daha fazla değer göstermeleri.

bakın "çok daha fazla" kalıbı ayırıcı özellik.
hesabın var mı? giriş yap