şükela:  tümü | bugün soru sor
  • genetik bir seydir yanilmamiz icab eder. yanilmasak erkek olmayiz.
  • eski sevgilisine vermiş, bana da %100 verir saçmalığı.
  • - verir.

vermez karde$im. niye versin? versin de gotunu mu kaldirsin? ben kadin olsam kocama bile vermezdim topraga gotururdum $erefsizim. bu noktaya getirdi $u alem beni... tiksindirdi kendinden.
  • hep aynı tip kadınlarla birlikte olduktan sonra, artık kadınları tanıdıklarını düşünüp; kadınlar hakkında ahkam kesip, genelleme yapmaları en büyük yanılgılarıdır sanırım.
  • kadınlar osurmaz, geğirmez, kaka yapmaz, burnundaki sümüğü dışarı atmaz düşüncesi
  • "kadınlar anlaşılmaz" , "yok abi kadın milleti işte, anlayamassın bunları şerefsizim" gibi cümleler sarfederek kadınların mantıksız, anlaşılmaz, garip yaratıklar olduğunu düşünmeleri..

zamanın ötesinden gelen edit: birilerinin canı fena yanmış anlayamadıkları kadınlar yüzünden sanırım. ama biz de insanız, hayat da romantik komedi değil.
  • 1-kadin size seni seviyorum diyorsa bu sizi seviyor demek degildir. 2- kadin sizi cok kiskaniyorsa bu sizi aldatmiyor demek degildir.3-kadin sizi aldatiyorsa bu sizi sevmiyor demek degildir.4- kadin ilgi istedigini sozlu belirtmeye basladiysa bu gidicisiniz demektir. 5- kadin surekli evlilikten bahsediyorsa bu sizinle evlenmek istiyor demek degildir. 6- kadin sizinle evlenmek istemiyorsa bile bu sizin ona evlenme teklifi etmenizi istemiyor demek degildir. 7- kadin herhangi bir tartismadan sonra sizinle sevisiyorsa bu sizi affetmis ve hatanizi unutmus demek degildir.8-kadin size mutsuzum ayrilalim diyorsa bu iliskiyi bitirmek istiyor demek degildir. 9-kadin duymak istediklerinizi soyluyorsa bu onun gercekten soylemek istedikleri degildir. 10-kadinin sevismenizden zevk almasi orgazm olmasi demek degildir. (bkz: daha gider bu)
  • erkeklerin kadınlar hakkındaki yanılgılarını tespit ettiklerini zannettikleri anda düştükleri yanılgı buna bir örnektir. bir paradoksdur, kısır döngüdür, çelişkidir, her şeydir, hiç bir şeydir.
    - beni anlayabilen biriyle henüz karşılaşmadım abdullah.
    - evet, seni çok iyi anlıyorum şukufe.
    - ya, sen beni dinlemiyor musun? ben ne dedim az önce? henüz dedim. hala yani.
    - ha evet şimdi anladım.
    - neyi anladın? beni mi, beni anlamadığını mı, yoksa neyi anlamadığını anladığını mı?
    - ee, ben şey...
  • kadınlarda pipi feti$i olduğuna olan genetik inançları.. zira feti$ genelde gözler, omuzlar, kollar, bakı$lar gibi daha maskülen öğelere yönelir..
    (ki pipi, kalkıp inmesi otonom sinir sistemine bağlı olan erkek tarafından kontrol edilemez yaramaz br çocuktur..)

erkek ya$amının büyük bir bölümüne etki eden pipi, kar$ı cins için çoğunlukla bir payla$ım aracıdır. oysa evladını sever gibi pipisini seven/koruyan/kollayan/onun sözlerine oldukça önem veren pipi birey, eğitim seviyesinin dü$üklüğü ve çevresinin vasıfsızlığının da etkisiyle pipisini ilahla$tırır ve ona tapınma noktasına gelir.. ve çoğu zaman buna kar$ılık bulamaz.. (böylece kinimi kustum ohh rahatladım)