şükela:  tümü | bugün soru sor
  • lisede çok yaşadım. ne var bunda diyenleri de anlamıyorum. attention whore olmak bazılarının hoşuna gidiyor olabilir ama bu herkese zevk vermek zorunda olmadığı gibi kimsenin de haddine değil. o yüzden (bkz: up)

tanım: boş insan işi
  • "eslerinizin yataktaki berbatliginizi anlatislarini o kadar cok dinledim ki belki ondan insan turunden tiksiniyorum uzun suredir."

insan türünden tiksinme sebebine gel. sığlıkta çığır açmak. bir de iki kişi arasındaki özel olayı alenen konuşulduğunu beyan etmek. bunun terbiyesizlik, ahlaksızlık olduğu konusu sözlükte üzerinden defaatle geçildi, çok bir şey söylemeyeceğim.

klasik bir şeyleri savunma yapmak için saldırıya geçme durumu. üçüncü dünya paçozluğunun birinci dünya politik doğruculuğu ile birleşimi.

şu hayatta kim kime puan vermiyor ki. üniversitedeki akademisyen ile sokakta gördüğün çöpçüyü sanki farklı sınıflandırmıyoruz hiçbirimiz. hiç kimsenin puanı yok zaten. hiçbirimiz defalarca farklı ortamlarda farklı insanlar olarak farklı muamelelere maruz kalmadık sanki. sanki bazı kadınlar eş seçimini yaparken az puan verdiklerine it gibi davranmıyorlar.

he yapıyoruz bunları ama adını koymayalım, söz etmeyelim, kimse söz etmesin diyosun. bunu benim vicdanım ve ahlakım almıyor üzgünüm.