şükela:  tümü | bugün soru sor
  • erkeklerin kitap okudukça sanki daha yumuşak bir hale gelmesidir.

anlayış zekalari değişiyor demek.
    daha böyle narin oluyorlar.
    ama bu durum erkeklige ne kadar hayirli bilinmez.

konuşmaları bile yumuşak oluyor.
    küfürü bırakıyorlar misal.
    olaylara sanki daha kadınsal bakıyorlar.
    allah vere de çok incelmeseler.
    allah muhafaza duygular sele kapılır filan yokuş aşağıya gidebilir.*
  • lan ben de diyorum niye bu kadar yumuşak oldum. teşekkür ederim bilgi için. artık okumayacağım hiç.

tanım: bir troll s.çmığı, itibar etmeyiniz efendim.
  • neden kitap okumamız gerektiğini gösteren başlık ve enrtydir. bu önermeye göre ya naif bir erkek ya da gerizekalı bir erkek olacaksınız. başka türlü böyle bir enrty girmenin bir açıklaması olamaz.

ayrıca erkekliğe yüklediğin anlama, homofobik bakışına sıçayım. kımıl zararlısı göt herif!
  • doğru bir yaklaşım. eskiden ben, astığım astık kestiğim kestik bir adamdım. baba takımının bile haracını yiyordum. sonra kendimi kitaba, dergiye verdim; bana bi dinginlik, bi akillik, bi durgunluk geldi. yumuşama demeyelim ama bi duruldum yani.
  • başlığı açan sahış gibi cahil ve kaba olmamanız için kitap okumanız gerektiğini ispatlayan başlıktır.
  • günümüzde kendi fikrinden başka fikir sahibi olan insanlara vatan haini yaftası yapıştırılan ülkemde o kadar şaşırılmaması gereken başlık.
    hayatında hiç düzgün konuşan insan görmeyen,küfürden başka birşey bilmeyen üstelik bununla da yetinmeyip kendisi gibi davranmayan erkeklerin kadınsallaştığını zanneden davar beyanı
  • sözlükte artık faşist, cinsiyetçi, ırkçı söylemlerin düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmemesi gerektiğini gösteren başlıktır. siktirgit reddit'te, 4chan'te sıç ne sıçacaksan. cahillik de prim yapar oldu sıçtığımın memleketinde.
  • ee kadınların aradığı da bu değil mi zaten? seks dışındaki iletişim biçiminde naif bir erkek istemezler mi?

yumuşamadan kasıt; insani ilişkilerde incelik, bilgelik ve naiflikse problem yok.

geri kalan tüm seksit süreç için; master card.