şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ayni evde birlikte kalinan kadinlari ifrit eden bir davranistir. hatta insan haklarina aykiridir. eger boyle olmadıgını dusunuyorsanız ilgili kadinlar bunu size burnunuzu surte surte ogretir (deneyimle sabittir).
 • targeting computer cali$ir oldugu surece bir sorun cikarmasi mumkun olmayan, hatta manual fire modunda bile egitimli bir adamin hedef alanindaki 2 cm oranindaki daralmadan tinmadigi bir durumdur. tehlikesizdir, ama i$te bir kere adi cikmi$tir, ne yapsindir.
 • mesele tinmak veya tinmamak degildir. eger evdeki kadin psikopatsa tuvalet kapisini dinleyip sizi "klozet kapagını kaldirip indirmedin...cunku kapagin indirilme sesini duymadim" diyerek itham eder*. siz istediginiz kadar targeting computer diyin, manual fire mode diyin kadin bir kere ses duymamistir, zaten ona ne targetten manuelden.
 • ne kadar sallarsan salla donuna du$er son damla, erkeklerin idrarlari ve bunun ciki$ noktasina ne kadar soz gecirebildiklerini bunca zamandir anlatamadigina gore, ben hic denemeyecegim..

  ortada yapilabilecek gayet nezih bir kapak kaldirma hareketi varken, i$erken akrobasi denemek de apayri bir fanteziymi$..
 • niye bu kadar kotu algilaniyor anlamadigim bir davrani$. kapaga i$eyip orada birakmiyom ki. kopariyom tuvalet kagidindan, siliyom, tuvalete atip sifonu cekiyom, nedir ki?!
  di$lerimi de fircalamiyom i$te!
 • klozet kapağına sıçrayan sidiğin daha sonra oraya oturacak olan kadının bacaklarına bulaşacağını ve bunun da bir cinnet sebebi olduğunu anlayamayan,anlasa da uygulamada bulunmaya üşenen erkeğin davranışı.
 • bayanların, erkeklerin ayakta işeyebilmelerine karşı içlerindeki bastırılmış kıskanma duygusunu dışa vurmaları olarakta algılanabilir. klozet kapagini kaldirmamak üstüne işemek anlamına gelmez çünkü. kapağa işeyen maldır o ayrı konu fakat erkeklerin işeme organı olarak bilinen pipi yada penisin erekte haller dışında hareket kabiliyeti muazzamdır. şöyle ki kapağı kaldırdığı halde kendi suratına bile işeyebilir. yani hatun kişi temiz bir kapağa oturup sidikli bir suratı öpüp okşuyor olabilir.
  burada önemli olan erkeğin klozetin kapağının temizliğini düşünebilip düşünememesidir. erkeklerin klozet kapağını kaldırmadan da hatta mekanda dolaşarak bile ortalığı kirletmeden işiyebilitesi vardır. fakat sidiğin sonu çok önemlidir. dananın kuyruğu burada kopar. bu yüzden tüm erkeklere sesleniyorum, sidiğin sonuna dikkat. ne kadar tazikli işersenizde sidiğin sonu dibinize düşer. buda demek oluyorki kapağı kaldırmassanız pipiyi klozetin tam üstüne doğru getirmek şarttır. ey ademoğlu, pipiyi düzgün kullanki kadınları mutlu edebilesin (bkz: nasil yani)
 • ayakta isenmedigi takdirde pek problem yaratmayacak aktivite. hepimiz biliyoruz ki ayakta isemek prostata sebep olmaktadır ve hic birimiz prostat olmak istemiyoruz.
 • kastedilen en üstteki kapaksa hayvanlıktır evet...
 • bu olayı uc farklı durumda inceleyebiliriz;
  1- eger kullanılan tuvalet umumi bir tuvaletse, ve o tuvalete kisiden once en az 100 tane erkek kapagı kaldırmadan isemisse, o kapagı tutupta kaldırmak biraz mide ister. dolayısıyla kisiyi kaldırmadıgından dolayı suclayamayız.
  2- sahıs genel olmayan bir tuvalet kullanıyordur. iseme oncesi aklından "uff ya cok usendim" ya da "ulan ne olcak sonra silerim" gibi iki farklı dusunce gecmistir ve sonuc olarak kapagı kaldırmamıstır. boyle bi durumda sahıs kesin olarak kınanmalıdır cunku yaptıgı hareket donu indirmeden isemekle aynı kefeye konulabilecek bir harekettir. cevresindeki insanları dusunmemektedir, saygısızlık yapmaktadır.
  3- sahıs kendi evinde yalnız yasıyan bir insandır ve kapagı kaldırmadan isemistir. tabi boyle bu durumda olayda mantık aramak veya bu olayı sorgulamak haddimize degildir. bu sahsın kendi ozel hayatıdır, isterse kendi isedigi yerin ustune oturabilir.