• çok ayar edici bir durumdur. ama kadınların klozetin kapağını neden indirmedin diye çemkirmesi daha ayar bir durumdur. haspam sen hiçbir şeye dokunma sadece kıçını koy kaldır. oh valla ne güzel dünya.
  • en büyük haklarıdır. (bkz: #24654233)

not: konu hakkında dileyenle sabaha kadar tartışabilirim. klozet kapağı ek parçadır. çok afedersiniz sıçan ya da oturarak işeyen o kapağı bi zahmet kendi indirir ve işi bitince kaldırır. oldu olacak sifonu da gelip biz çekelim her seferinde. siz elleşmeyin hiçbir şeye.

edit: yo ben gayet peçete yardımı ile kaldırırm o kapağı işerken ama bu görev onu kullananındır. net. saçma defaktolarınızdan kurtulun. öyle çok daha güzelsiniz.
  • özellikle umumi yerlerde kısır döngü haline gelmiş durum.zira umumi tuvaletlerin klozet kapakları pek elle temasa uygun hijyene sahip olmayan durumdalar.ne kadar temiz görünürse görünsün yüzlerce kıllı götün o kapağa değidiğini düşünen bünye steril bile olsa o kapağa hamle edemiyor.dolayısıyla kapak kirlendikçe açılmıyor,açıldıkça kirleniyor.
    ha ben bir kapak için bir paragraf yazıyı niye yazdım diye sorarsanız,valla ben de anlamadım.
  • kötü bir alışkanlıktır. kapağı kaldırıp işemeyi alışkanlık haline getirmek gerekir. yalnız yaşaması mazeret olarak kabul edilemez. eğer kapağı kaldırmak zor geliyorsa oturarak işemeyi alışkanlık haline getirmeli. böylesi herkes için daha güzel olur.
  • bundan şikayet eden annelerin yetiştirdikleri zevattır. kaldırın artık şunu arkadaş, 2012 oldu, marduk geliyor, hala konuşulan konuya bak. bi kapak kaldıracaksınız yahu.
  • ben küçükken bu krizi şey zannederdim...
    hani şu en üst kapak var ya, klozeti komple kapatan... işte erkeklerin onu kaldırmaması sorun oluyor zannediyordum ve erkeklerin neden tuvaletin kapağını komple kapatıp öyle işediklerini bir türlü anlayamıyordum.

o nedenle sabi sübyanı bilgilendirmek için yazayım, ben yandım başkaları yanmasın...

klozet kapağından kastedilen şey o üzerine oturduğumuz şey. onu kaldırmıyor erkekler. kaldırmayınca da çişleri o kapağa damlıyor sonra biz oraya götümüzü koyuyoruz...
    bu destanlaşmış kriz bundan ibaret yani.
  • kadınların işedikten sonra klozet kapağını kaldırmamasından daha garip değildir.
  • çamaşır makinası çalışırken kirli suyun tahliye olduğu o asılı duran hortum oluyor bazen klozet kapağının üzerinde. gel de kaldır amına koyduğumun kapağını.
  • otomatik klozet kapağı tasarlatıp (lisansınıda alıcam bu meletin) bu konuya son noktayı koymayı hedeflemekteyim. sabahın köründe kalkıp, bir gözünüzü ancak açabilmiş halinizle sırf kavga çıkmasın diye klozet kapağını kaldırmaya harcanan çabanın ardından altına işemeden hemen önce o kapağı kaldırmak mümkün değil zira...
  • "pipiloşları kopasıcalar" dedirtir.
hesabın var mı? giriş yap