şükela:  tümü | bugün
  • bir erkek olarak altına imzamı atacağım söylem. yurtdışında erkeklerin çok çok az olduğu şehirlerde hissettiğim güveni ve huzuru hiç bir şeye değişmem. erkek nüfusunun yarısı yok edilse dünya çok daha yaşanabilir olurdu.

edit:özelden küfür dolu mesajlar atan mide bulandırıcı sözlük erkekleri zaten ne kadar haklı olduğumu ispatlıyorlar.
  • --- spoiler ---

genelleme yapılmamalıysa da birçoğu duygusuz, görgüsüzdür...

--- spoiler ---

başlık: erkeklerin mide bulandırıcı varlıklar olması

daha nasıl genelleme yapacaktınız, pardon?
  • kadınları fazla tanımayan kişi beyanı.
  • (bkz: insanların mide bulandırıcı varlıklar olması)

bakın cinsiyetçilik, ırkçılık falan yapmıyorum dikkat ederseniz, direkt olarak türcülük yapıyorum.

not: ankara kedisi.
  • yine gelmis turnusol
  • sozlugu kuyruk acisini atmak, nefretini kusmak ve saga sola mantiksiz saldirmak icin de kullanabildiginizi bir kez daha gosteren baslik. teşekkürler ssg.

p.s. bence siz de yeterince iyi egitim alamamis ve bu yuzden de bu tur erkeklerle muhatap olmak ve ayni ortami paylasmak zorunda olan zavalli bir hanimefendisiniz.
  • lezbiyen beyanatı olsa gerek,penise katlanamadığı belli arkadaşın,
    evet tecavüz edeni,pis kokanı kıllısı hırlısı hırısızı şerefsizi olabilir.ama genelleme yapmak doğru olmamış,
    senin regl döneminde saldığın koku emin ol bir ekeğin sahip olabileceği koku değil tabi ceset değilse,
    hemcinsinin hırsızlığı arsızlığı bedenini paraya cevirmesi falan bak gördün mü saydığın her şeyin hemcinsinde karşılığı var.

o yüzden genelleme yapmadan nefret söylemleri yaymadan yaşamak gerek hayatına erkek almak zorunda değilsin bu erkeklerin yarısını yada işine gelmeyenini yok etmek anlamına gelmemeli..
  • saçmalama firijit. erkekleeeeeerrrrr, özellikle de kirli sakallı esmer ve fit olanlar, selam hepinize :)
  • insanlık kadınıyla erkeğiyle mide bulandırıcıdır. insanlığın kendisi sorunlu ve aşağıdır, kadın-erkek diye ayırılacak bir durum yok bu konuda ortada. tüm erkekleri ortadan kaldırsanız ve sadece kadınlar bu dünyada yaşasa, bu dünya yine bok olurdu muhtemelen insanlık yüzünden. aynı şey erkekler adına da geçerli. o açıdan sorunlu varlıklar olduğumuzu ve hiçbir şeyden tatmin olamayan, aşağı varlıklar olduğumuzu kabul edelim bence.