şükela:  tümü | bugün soru sor
144 entry daha
 • "zencilerin mide bulandırıcı varlıklar olması" dediğiniz zaman ırkçı oluyorsunuz,

  "yahudilerin mide bulandırıcı varlıklar olması" dediğiniz zaman yobaz oluyorsunuz,

  "gaylerin mide bulandırıcı varlıklar olması" dediğiniz zaman homofobik oluyorsunuz,

  "kadınların mide bulandırıcı varlıklar olması" dediğiniz zaman seksist oluyorsunuz,

  fakat erkeklere gelince popüler kültür hakarette sınır tanımıyor. erkeklere pis, kadınlara temiz demek sükse yapıyor. tribünlere oynamanın hası resmen. günümüzdeki newspeak erkeklere yalnızca olumsuz sıfatları yakıştırıyor. kendi düşüncesini oluşturduğunu düşünen milyonlarca birey medya tarafından pompalanan aynı "man-bashing" lafları tekrarlıyor duruyor.

  kültürel marksizm'in en yıkıcı sonuçlar doğurduğu nokta bu. çalışkan, sağlıklı, dürüst iyiniyetli erkeklerin hiçbir hatası olmadığı halde ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmesi.

  ben size erkekleri anlatayım: atatürk, uğur mumcu, barış manço, savaş ay, ümit kocasakal, aziz sancar, sakıp sabancı, gaffar okkan. çirkin yakıştırmalarınızı bu insanlara da yapabilir misiniz? yüzüne bakıp "mide bulandırıcı" diyebilir misiniz?

  biz erkekler olarak intihar edenlerin %76'sı, cinayet kurbanlarının %80'i, iş kazalarında ölenlerin %97'si, şehitlerin %100'üyüz. fakat yine de günde on vakit kadınların ne kadar ezildiği propagandasını dinlemek ve hatta hak vermek (veya hak veriyormuş gibi görünmek) zorundayız. iyi ki erkek egemeniz (!) bir de olmasak kim bilir bu rakamlar ne olurdu.

  buyrun istediğiniz kadar kötüleyin bizleri, ezin, küfür edin. yıllar önce başınıza gelen (daha doğrusu kendi başınıza getirdiğiniz) olayı bine bir katın buraya yazın gecenin bir vakti. bu bir yerde duracak ama. bir gün toplum ilerleyemez bir noktaya gelecek bu gynocentrism yüzünden. o zaman dönüp bakarsınız yine bu sayfaya ne yazmışım ben diye.
213 entry daha