şükela:  tümü | bugün
  • sürekli sakız çiğnemeleri,
    tırnakları,
    kilolu olanlarının inatla düşük bel giymesi,
    alış-veriş tutkuları,
    sürekli değişen duygusal halleri,
    geç kalmaları,
    geç kalınca erken gelmeleri,
    saçlarını çiğnemeleri,
    modayı takip edeyim derken palyaço gibi olmaları (en çok da gözlüklere gülüyorum)
    biraz az ilgilenince ilgi beklemeleri,
    ilgilenince çok sıktın deyip itelemeleri,
    başka erkeklere yicekmiş gibi bakarken, biz kızlara bakınca kıskanmaları,
    yemek yapmayı bilmemeleri,
    doğal yemek yiyen erkekleri hayvan gibi görmeleri,
    yanlış yerde yanlış makyaj yapmaları,
    renk uyumu nedir bilmemeleri,
    ......
    .....

yukarıdaki listede yazanları hiçbirisi erkeklerin midesini kaldırmaz. hepsini hoş görürüz. biz de hatasız değiliz.

erkeklerin midesini bulandıran özellik: kadınların, söylediğimiz bir söz üç farklı anlama gelebiliyorsa bu üç anlamı aşıp alakasız dördüncü bir anlam çıkarıp, bunun üzerinden trip yapmaları.
  • kadın olmaları.
    (bkz: kadın düşmanlığı)
  • bir keresinde yüzünün güzelliğine aldanıp, sevgilim olması için haftalarca debelenip, bir kaç zaman sonra da evdir,sessiz sakin ortamdır durumuna girdiğimizde ayak parmaklarında, tırnağın hemen bittiği boğumun bir tık altındaki yerde siyah kıllar taşıyan kızın bana hissettirdiği durum. kızın ayaklarında bir an şener şen'in ellerini gördüm. ayrıldık tabi.
  • 1- kol kılı (inatla vazgeçemezler)
    2-kaytan bıyık , kaş
    3-yüz verince bokunu çıkarmaları
    4-ama berkecan sevgilisiyle tatile çıkmış kıyaslamaları
    5-en güzel ben evlenicem gibi saçma salak hayallerle erkeğini bıktırması
    6-en çok benim arkadaşım olsun ama senin karşı cins sineğinin bile olmaması
  • sizi bilmem ama ben en çok erkekleri sözlük köşelerinde ağlatmalarından kıl kapıyorum.
    zavallılara öyle şeyler yapıyorsunuz ki dağa taşa yazsalar bitmez, anlat anlat tükenmez.
    yuh size ya, gerçekten yuh. 21.yydayız hala mide bulandırıcılıkta kadınlar olarak 1 numarasınız.
    vurmayın şu zavallılara artık, üzmeyin melisleri :(

(bkz: bastım eksiyi)
  • kol, bıyık, yüz kılları,
    yaptığı yemeğin içinden kıl çıkması,
    arkadaş ortamında küfür etmesi.
  • evlenmeden olmaz
  • yılışık olup sigara içmesi
    diş
    burun kılı
    küfür
    ve en önemlisi şişkin bir ego.
    sen kadınsın yahu aklınla hareket et biraz.her söylenen lafta en olur olmadık anlamları çıkartıpta kafamızı sikemezsin afedersin.mantıgınla hareket et biraz her ne kadar bunu yazarken eski sevgilimin hareketlerini hatırlasamda çogu kız böyle.kendinize gelin