şükela:  tümü | bugün
1036 entry daha
  • bu hayatta güven duyduğum nadir eşyalardan biridir. kendileri kıymetlimizdir.
  • ayy.. muzdaribim.. o kabloları günün birinde boynuna sarıcam.. kendime söz!
  • bir gün gelir kardeşinize vga kablo lazım olur kutudadır.çünkü o kutunun içerisindeki kabloların kullanılacağı gün gelecektir.
  • sürekli yeni kablolar eklenmesine rağmen enteresan bir şekilde ebatı büyümeyen kutudur. allah allah yani bakıyorum ince uçlu nokia şarjı bile duruyor ama ilginç bir şekilde hala yeni şeyler koyabiliyorum içinde yer var.

yanlış anlaşılmasın hanımlar böyle şeyler yapmaz bence de, kedidir kedi
  • ne yazık ki bi’ tane de bende var. atmaya kıyamıyorum lazım olur diye. gereksiz gördüğü her şeyi ayıklayan şahsımın hala çözemediği durumum.
    gerçekten kutuda nokia şarj cihazı, mp3 kablosu, nereden geldiğini çözemediğim bi’ sürü saçma kablo var. bi’ gün lazım olur yani. evet.
  • bir adet kendi evimde, bir adet de anne evinde bulundurduğum kutudur. ilginçtir ki aşırı güvende hissediyorum bu kutularla.
  • ön edit; mesaj kutuma abanan saygıdeğer erkekler. neyi, ne zaman, ne tarz yazacağımıza bile siz karar veremezsiniz anlayın artık bunu! size ne! yıldık artık erkek baskısından. siz başka düşünün başka yazın! ekşi sözlükte bu dikte tavırlardan dolayı kadın kalmadı kendi kendinize eğleşiyorsunuz.
    he erkekler! hep erkekler! benim kabloları doldurduğum, 18 senelik iş görür kutum var ve eşim böyle şeylerle ilgilenmez diye, testesteron saçma zorunluluğum var gibi hissettim....hay kalıp yargılarınızı sevdiklerim...
  • erkeklerin sevdiğim huylarındandır.
  • benim boyle bir cekmecem var. icinde iphone4 sarji, sony ericsson sarji, eski nokia pin sarj kablosu, hafiza kartlari, hdmi kablolari, joystickler, fisler, ne oldugu belli olmayan kablolar ile dolu, gecen temizleyeyim dedim sadece 2 tane kablo atabildim. bir nevi erkek hastaligi herhalde. ama inaninki kadinlarin makyaj malzemelerinin ceyregi etmez.
  • kocaman siyah bir kolim var. yan dairemdeki mekatronik mühendisi olmaya çalışan "yiğenim" için bir mabed
584 entry daha