şükela:  tümü | bugün
  • 3 numarayı anlarım ama sıfıra vurdurmak olmuyor, yapamıyoruz beyler. itiraf edelim.

berberden önce; "abi sıcaklar da geliyo. saçları kazıtıcam ya. efil efil, baki mercimek gibi takılıcam."

berberde "erdal abi yanları makineyle alalım, enseye jilet vurma, üstleri de şöyle bi uçlarından okşa tamamdır."
  • ben zaten havalar ısınınca senede bir iki defa yaptığım için pek fark etmeyecek. üç numarada boylarının aynı olmaması riski var kendim kestiğim zaman. o yüzden jiletlemek daha garanti. bir haftaya 3 numara seviyesine geliyor zaten.
  • sıfır değil ama üçe vurdum.
    zerre pişman değilim kafam ferahladı.
  • bok yedim dün küvette üç numaraya vurdum. saçın arkasını koyun gibi kırpmışlar sanki. üstüne sakalı da kestim 2 yaşındaki yiğenim beni gördü hıçkırıklara boğuldu. bereyle geziyorum evin içerisinde.
  • +1
  • olm askere giderken vurduklarında parça parça düşen saçları unuttunuz mu

ben can yaman a döünşmeyi tercih ederek uzatacağım
  • 0 olmasa bile 3 numara ile katıldığım etkinliktir. bunun bir benzeri de kadinlar arasinda kahkul kesme olarak başlamıştır...
  • benim de dahil oldugum grup, yani makina ne kadar kisa kesebiliyorsa o kadar kestim. uzayana kadar karantinanin bitmemesi icin gizli gizli dua ediyorum. sakali da kestim.

birbirimizi bilmeden bir tarikat kurduk sanirim.
  • 2 hafta önce yaptığım eylem. nasıl canım sıkıldıysa artık aldım makineyi daldım kafaya. on numara ürkünç piskobat görünümümle ortamlardayım
  • 2 yıl önce deneyip bir boka benzemediğimi anladığım için yapmayacağım eylemdir.
    artık barış akarsu gibi dolaşırım etrafta tabi ölmez iseekkkk