• aslında kızlar da sevişmek için erkeğin en azından aşık olduğuna yalandan da olsa inanmak istiyor bazen . iki tarafta farkında yani .
  • kendi hata ve yanlışlarını kabul etmek yerine her zaman karşısında ki erkeği boklayan kadının sersenişidir. ''ben doğru bir insanım , mükemmelim ama bu erkekler hep beni becermek istiyor ben meleğim.'' gibi söylemlerle kendisini rahatlatma ya çalışan aslında kendisinde problem olmadığını problemin erkekten kaynaklandığını düşünen kezban beyanıdır.son olarak ablalarım hiçbir erkek arzulamadığı sevmediği kadınla sexs yapmaz o malafat kalkmaz.
  • kadinlarin orgazm taklidi yapmasindan bir farki yoktur.
  • o eline alip gezdigi cukunu, elinden alip tavana asmak gerekir. o zaman ne kadar asik oldugunu anlar taklide de gerek kalmaz.
  • taoizm' deki yin-yang felsefesi gibi(bkz: yin-yang felsefesi)
  • kadınların seks için sevgili olmak istemesi gibidir..
  • mide bulandırıcı durumdur, bu tiplerden uzak durun söylemedi demeyin.
    bir erkek olarak belirtiyorum gerisini siz düşünün.

ülkemizde kadınların kendi ayakları üzerinde duramaması, durmak istememesi, hazırcılık ahlakı, hem erkeklerin hem de kızların yanlış yetiştiriliş biçimleri...

ayrıca etik değerlerin ayaklar altına alındığı, yok sayıldığı bir ülkede, toplumda; bireyin ne kadar doğru hareket edebileceğini tahmin edebiliyorsunuzdur umarım.

milletçe yerli ve milli bi' şekilde(!) deliriyoruz.
  • çok istesem, hatta yalnızlıktan ölsem de asla yapamayacağım şey. oradan alacağım zevk, bir insanı kandırmanın, onun duygularıyla oynamanın yarattığı vicdan azabından önemli olamaz. kaldı ki birini kandırırken zevk de alamam.

ha belki karşı cinsim de aşık taklidi yapıyodur. onu bilemem. ama olsun, ben kendimden sorumluyum.
  • hemen hemen aynı sayıda erkeklerin aşık taklidi yapmasına, inanmış taklidi yapan kadın vardır.

gerçekten çok saf duygularla inanan kadınları tenzih ediyorum.

bu oyunda herkes ortada aşk olmadığını bilir, aşk olsa duramazsın.
  • kadınların aşk için seks taklidi yapmasına benzer davranış.
hesabın var mı? giriş yap