şükela:  tümü | bugün
 • neyse ki gundem normale dondu...
 • üç tane abaza görüp tespit sıçan yazarın beyanatı.

  erkeklerin seks konusunda seçici olmaması değil, kadınların abazalar varken seçici erkeklere ihtiyaç duymaması durumudur.
 • yakacakla sikeceğin kötüsü olmaz demişti rahmetli dedem...
 • seks kriterlerinin kizlardan cok daha farkli olmasindan kaynaklanir.

  kizlar genelde incigine cincigine kadar dusunup tartip ona gore karar verirken, erkeklerin kistasi "hmm sikilir" seviyesinde oluyor genelde.
 • ben gayet seçiciyim. tercihim kesinlikle kadın.
 • şöyle bir video var immanuel tolstoyevski'nin diana fleischman ile yaptığı bir video; evrimsel psikoloji hakkında konuşuyorlar

  30.00 da başlayan kısmı izleyip bilgi edinebilirsiniz. kısacası; erkeklere sorular soruyorlar, çok şişman bir kadınla birlikte olur musunuz, bir kadının suratınıza işemesini ister misiniz vs, bayağı mide bulandırıcı durumlar yani. cevaplar yüksek oranda hayır çıkıyor. ancak bu soruları deneklere erekte olmuş haldeyken sorunca cevaplar değişiyor, hem de hiç küçümsenmeyecek oranda. bayağı, evet, bu aşırı şişman kadınla beraber olurum cevapları geliyor yani.

  kadınlar üzerinde aynısı olmasa da benzer bir deney yapılıyor. aroused olmadan önce şöyle bir erkekle yatar mısınız (suratında leke olan, başka türlü kusurlar vs) gibi. sonra aynı soruları bu kadınlara aroused iken soruyorlar ve cevaplar neredeyse hiç değişmiyor. ilk başta hayır dediyseler, aroused iken yine hayır diyorlar.

  peki ne demek oluyor bu? siki kalkınca beyin fonksiyonları nerdeyse işlemez hale gelen canlılarız demek oluyor erkekler olarak, ne yazık ki gerçek bu; post-nut clarity diye birşey olmasının bir sebebi var yani.

  kadınlarsa çok farklı bir boyutta, aroused olmalarına rağmen, tamamen beyinleriyle karar verme yetileri tam olarak işlemeye devam ediyor.

  not: denekler 20'li yaşlarda kişiler. videoda kadınların nasıl aroused olduğunu anladıklarını anlatan kısım mevcut.

  edit: imla hatası
 • "bimdeki kasiyer"i aşağılama sözü olarak kullanan yazar umarım bahsettiği kadar seçicidir ne kadar az kadınla muhatap olsa o kadar iyi kadınlar açısından.
 • türk erkeğiyle, italyan erkeğiyle ilişkilendirmeden önce erkek denen canlının doğasına bakarak anlaşılabilecek olay.

  bu erkeğin fizyolojik özellikleriyle, yaratılışıyla, evrimiyle artık nasıl isimlendirirseniz, doğasıyla ilgili bir olay. on tane geyik, koca sürüdeki kızların hepsine el koymak için boynuz boynuza kapışıyorlar. kuşun birisi gelip on tane dişi kuşa ayrı ayrı kur yapıyor. erkek aslan günde ortalama 130 kez çiftleşiyor. niye dersiniz? çünkü erkek denen canlı üremeye programlıdır. hormonları bu şekilde çalışır. beyni bu şekilde işler. yoksa "türk erkeği yaaneee" yle bir ilgisi yok olayın.