şükela:  tümü | bugün
  • seks yapılan kadından hevesini alan erkeğin başka çiçeklerden bal toplamaya doğru yol alma isteği duyması. gizem mi kayboluyor içgüdüsel bir şey mi artık neyse. kadın seksten sonra duygusallaşıp erkeğe daha çok bağlanırken erkek soğuk pilava dönüyor.
  • bazısı da seks yapmayınca "bu karı vermio yaa" der ve soğuyup uzaklaşır. aslında erkek her şekilde soğur ya da ısınır genellenemez.
  • gerizekalı abaza erkeklerle (bkz: seks yapan) insanların sloganı
  • (bkz: coolidge etkisi)
    (bkz: genetik çeşitlilik)

erkeğin hevesini alıp başka çiçeklere yönelmesi gibi angut bir bakış açısıyla yaklaşılamayacak, evrimin temel taşlarından olan durumdur.
    homo sapiens erkekleri çok eşlidirler.
    doğa hata yapmaz. ona karşı koymayın.
  • gayet de coolidge etkisinin halk dilindeki karşılığıdır.
  • nispeten doğrudur. bu hissi erkek yazarlar zaten görür görmez çakozlamıştır. uzun uzun yazmaya gerek yok.
  • kadına göre değişir kadın var sallamazsın kadın var yanıp bitersin.
  • doğru değildir kesinlikle kadına da bağlı olan bir durumdur. bir dönem çok güzel bayan arkadaşım oldu her seksten sonra oturup kendini izlemekten kendimi alamadım. lan ben şimdi bu kadar güzel bir kadınla birliktemiyim diye düşünüp dururdum.
  • kesinlikle doğru değil benim için.
  • heyecan duymadığım bir kadınla sevişmediğim için beni ilgilendirmeyen durum.

olum saçma değil mi lan ? dur şu kızla bir sevişeyim de heyecan duyarsam devam ederiz sonrasında da diye hareket etmek. bir de kadının seviştikten sonra duygusal bağ kurması olayına inanmıyorum. bu konuda kadınlar erkeklerden daha duygusuz.