şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1668 entry daha
  • sevgili olacağı için "sevmesi" tabii.
  • ruhunu şeytana satmamış olması.
  • bol kitap okuyan, araştıran, kulaktan dolma bilgiye inanmayan, zeki ve özgüven yüksek olan kadınlar 127 adım öndeler. zaten tüm kadınlar güzel ve bakımlı. entrikadan uzaklaşıp birazcık kendilerine katsalar dünyayı herkes için daha hale getirecekler.

unutmadan, kadında büyük meme doğurganlığı simgeler. evrimsel psikoloji erkeklerin her zaman büyük memeli kadınları tercih ettiğini söyler çünkü ondan çocuk yapması kolay olacaktır. hatta vajinanın bile binbir türlü çeşitinin olması kadının değil çoğunlukla erkeğin seçici olduğunu, erkeğin vajina tipine göre bile kadın seçtiğini gösterir.

edit; ben demiyorum.
  • (bkz: sadakat)
    (bkz: özveri)
    (bkz: şefkat)

bunlar hep hayaller imiş büyüdükçe etraftan gördük, ufak hasarlarla tecrübe ettik.

hala sarılıp uyuyacak kadın olsa keşke diye bir özlem arada vuruyor ama üzerine 1 dakika düşününce bu isteğin peşine düşmenin kutsal kaseyi aramak gibi olacağını anlıyor insan.
  • üst bacaklarının dikkat çekici seviyede ince olması ve thigh gap

diğer her şeye bir anda silinip gidiyor aklımdan anlamsızlaşıyor. bir çocuk masumiyeti ile bakakalıyorum bu muhteşem güzelliğe...

aslında bu durumun kişinin hayata bakışını gösteren eğilimleri de var ancak burada girmeyeceğim.
46 entry daha