2319 entry daha
  • (bkz: olması) .
  • önemli olanlar : dürüstlük, merhametli , güvenilirlik, eğlenceli olması, hayat normlarının uyuşması.
    önemsiz olanlar : renkli gözlü olması, sarışın olması

hiç bir istatistik kullanılmamıştır. tamamen beni bağlar başka birisi tam tersini de isteyebilir.

edit: lan en önemlisini yazmayı unutmuşum. sarma sarmayı bilmesi lazım çünkü ben bilmiyorum. o sarsın ben diğer yemekleri yaparım *
  • 2 özellik arıyorlar genelde .
    1- nefes alması
    2- nefes vermesi .
  • kafa dengi olsun yeter
  • pembe nüfus cüzdanı yeni kimlik kartlarında kadınlarınki nasıl ki acaba işte ondan.
  • dürüstlük vs. gibi erdemler sadece sevgilide değil tanıştıgım herkeste olmasını istediğim şeyler o yüzden onları geçiyorum . mizah anlayışımızın benzer olması yani aynı şeylere gülmek benm için çok önemli ,ve en önemlisi herşeyi makaraya vurabilmesini isterim

not:karikatür seven kızlar eklesin
  • covid-19 negatif kağıdı, 1 lt yağ, 5 kilo un, 1 paket ıslak mendil, 3 paket makarna(kelebek), 1 lt le cola.
  • yan yanayken zaman aksın gitsin. kafalar her konuda uyuşmasada olur.. arada tartışmak atışmak da lazım...
  • eğlenceli ama tutumlu aynı zamanda lüks yaşamayı seven gereksiz ayrıntılarda boğulmadan sade bir zevke sahip olması.

tabi bir an önce karşıma çıkması.
  • beyni olması, egolarından arınabilmiş olması, kültürlü olması
1798 entry daha
hesabın var mı? giriş yap