şükela:  tümü | bugün
  • kızlar ve erkeklerin eşit olmadığının kanıtıdır.
  • ülkedeki bütün sorunların sebebidir.
  • (bkz: yetişememek)*
  • evlilik denen şey sırf bu sorun için bulunmadıysa ne olayım.
  • parali seks?
    kimine gore acizlik falan. lakin günümüzde bir türk kiziyla birlikte olmanim acizligin ve çaresizliğin allahı olduklarından bihaber, bu moronlar.

ıçinde sevgi bulunan ilişkileri kastetmiyorum tabi. bir tabi daha, günümüzde böyle bir halt olduğunu zanneden içi dışı saf kardeşlerime geçmiş olsunu şimdiden demek istiyorum. geçmiş olsun.

neyse gelelim bizim türk kızlarına; yüzyıllardır yazılmış, boş egoları, sirf vajina sahibi diye* herşeyi başkalarından beklemeleri, sadece disiligi sayesinde var olabilmeleri, zeka seviyesi *, en feminenin bile pozitif ayrımcılık beklemesi*, tripleri, sekilcilik takintisi, sürekli ilgi görmek isteme sürtüklüğü, ilk adım atamama gibi gibi günümüzde de hala geçerliliğini koruyan durumların sahibi dişi türler.

ama bir tane değişimi başarmışlar o da seks. şuan 18 ini geçmiş olup seks yapmayan seksi gayet doğal olarak arzulamayan türk kızı yok. o garibim de zaten kankiştosunun sevgilisiyle *yaptıklarını dinlerken heves edip, ilk seksini yapıyor*. ılk seksini geçirmiş bir kız da devamını getirmekten geri durmuyor.

neyse gelelim işin, türk erkekleri istediği zaman seks yapamıyor kısmına. ee yapamasınlar bir zahmet. şu kezbanlara hak ettiği değerin milyonlarca mislini, sirf seks uğruna acizce sunarsan istediğin zaman seks yapamazsın sen*. sahibinin mama koymasını bekleyen köpek gibi seks beklemeye mahkumsun.
    geç beklemeyi bir seks uğruna sevgili bulmalisin, onla kahve içmelisin, sohbet etmelisin, su dünyadaki tek varlığın olan zamanını harcalamisin, mesaj atmalısın, hesap ödemelisin, gulmelisin ona guldurmelisin, tribini çekmelisin** e belki de seks falan işte.

şimdi, eee kardeşim dün tanıştım, bugün seviştim. diyen tipler çıkar. sen gariban sanıyorsun ki bu kız dün baska biriyle önceki gün daha önce daha daha... bir başkalarıyla yatmadı ha? * bir seks iscisinden tek farkı para almıyor oluşu diyeceğim de yine 2 3 bira ya da 1 2 yemek kitlemeden gitmez.

şimdi parayla sekse gelelim. hani böyle dedigime de bakmayın anca 1 sefer bu tür bir ilişkim olmuştur. onda da tanisip birer sigara içtik, sonra da aşık olduğu sevgilisini mutlu etmek için çıldıran genç kız gibi benle, fiyata dahil olmayan herşeyi yaptı. fazlaca şaşırmıştım.

kisa keseceğim, "seks uğruna" bir türk kızına merhaba demek yerine bir eskorta 200 lira vermeyi yeğlemeyi öğrendiğiniz gün herşey daha güzel olacak.

bir edit: bu arada para ve paranın getirdiği her şey`:araba,ev,kisisel gelisim, giyim kuşam,bakım daha yüzlercesi` uğruna erkek seçip, seks yapan kadın türünün bir eskorttan ne farkı var, allasen.
  • (bkz: hiçbir zaman)