şükela:  tümü | bugün soru sor
  • - ooo ercancım naber (şap şap)
    + iyidir kağancım nolsun (şap şap)
    - abi geçen uzaktan senin pederi gördüm. nasıl hulusi amca? (tek şap)
    + iyi valla nolsun. onu bekliyorum ben de (yarım omuz şapı)

hulusi amca gelir:

# vaay gençler! nasılsın kağancım ya! (kol iki genci de içerir biçimde duble şap)
    - iyiyiz valla hulusi amcacım. çalışıyoruz işte. (el öpme hareketinin, elin sert sıkılması ile bertarafından sonra sırta saygılı varla yok arası mini şap)
    # iyi iyi. babanlar nasıl? selam söyle. (omuzla sırt arası bi yere sahiplenen tarzda yarım şap)
    - çok şükür. bilmukabele söylerim. ben de ne zamandır görmüyordum ercanı (ercanın sırtına sert tekil delikanlı şapı)
    # ehehe bilirim eski dostsunuz bizim sıpayla (ercanın ense köküne 1/2 ses getiren hızlı şap )
    + valla iyi oldu kağancım. selam söyle (şap şap)
    - ercancım görüşürüz. eyvallah. kendinize iyi bakın (şap şap)
  • ıstemsizce gun icinde bu hareketi cok fazla yapiyormusum. basligi okuyunca film seridi gibi gozumun onunden gecti . resmen bu benim ya.
  • ne yapalım birbirimizin götünü mü elleyelim? bence şaplak atılacak en uygun bölge.
  • akabinde şu cümle sarf edilir.

(bkz: napıyon la yarraam)
  • aslında, türk erkeklinden ziyade gavur erkeklerinde daha fazla görülen hadisedir. bizde el sıkıp yanak yanağa öpüşme olayı bu durumu biraz daha bertaraf etmekte. başlığı açarken bunu gözden kaçırmışım.

- yow mike. naber adamım? (eli bilek güreşi edasıyla tutup sırta sağdan sağlam şap)
    + hey kevin. yu nigga! watsap adamım? (eli bilek güreşi edasıyla tutup sırta soldan sağlam şap)