şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir şey var.
    taa osmanlı feminist hareketlerinde bir ablamız bile söylemiş. ne vakit ortada bir problem olsa ben çözmeye uğraşsam eşim dinlememek için dudaklarıma yapışıyor demiş. utanmıyor musunuz lan biz tartışma anında siz tam arkanızı dönmüş gidecekken size parmak atsak hoşunuza gider mi ciddiyeti kalır mı gidişinizin. ciddili bir konu konuşmaya gör hemen bir öpmeler, arkadaşımın biri de anlattıydı kocam ne vakit kavga etsek elimi tutup yanına çekiyor normalde biraz hödüktür ama dediydi, kafayı göğse gömmeler. korkularından altlarına edecekler yeter ki biraz konuşalım mı şu fatur. neeeee fatura mı geç yatağa, yok anam babam gel gel korkma foturaf dedim.:)))
    edit pakmaya: sevgilinizle ciddi ne konuşacaksınız da susturmaya dudağınıza yabışmadı bre zındıklar. ben evli erkekleri filan kasıt ay yabıştılar komşularrr.:)
    covod covudddd lan gavat coviddd diyom ya çekil şurdan pis herif bak ciddi ciddi bir başlık bile açtırmıyorlar puhhhh.:)))
  • aynen öyle.
    önceki hafta direktörüm hakkı bey'e emtia piyasalarındaki volatilitenin quantitative easing sonrası azalacağını söylediğim zaman bir tartışma koptu ki sormayın. serde delikanlılık var, erkeklik var. alpha dog'um yani.

hakkı bey ayı piyasasına inanan biridir. anlaşamıyoruz, ses tonumuz giderek yükseliyor.

o dakika dudaklarına yapıştım, hunharca. konu kapandı canımız sıkılmadı.
  • yurduma daha gerçekçi bir bakış açısı için
    (bkz: erkeklerin tartışma anında dudağa yapıştırması)
  • tarafımca bir kaç kez denenmiş, hiç bir kavgayı, tartışmayı çözmemiş aksine daha da alevlendirmiştir.

(bkz: napiyosn be slk)
  • bu tür söylemler ile insanları ötekileştiremeyiz kabullenmelisiniz yada susmanın zamanlamasını yapabilmeli
  • ilişkiler yeniyse işe yarar. ilerleyen durumlarda daha da kötü yapar.

bunu yapan hatunlar şahane oluyorlar.
  • romantik kızların ıslak hayallerini süsleyen şehir efsanesi. 100 erkekten belki bir tanesi bunu yapar, kalan 99'u haldır huldur tartışır ya da çeker gider. bir defa eylemin bir garantisi yok, "yavşak yavşak davranacağına delikanlı gibi cevap ver" şeklinde bir cevap alarak göt gibi ortada kalabilirsiniz.

ben şahsen susmayı tercih ederim. sevgilim çaresiz bir şekilde kendi kendine kavga ederken içimden kötü adam kahkahaları atarak alay eder, tartışma bittiğinde de bir iki öpüp soğuk şakalar yaparak problemi çözerim.

bunu bozuk tv'ye tepeden iki tane vurarak düzeltmek gibi görün, kadınlar böyledir. muhtemelen bomboş bir mevzu yüzünden kızmıştır ve kan istiyordur, karşılık verdiğiniz an o boş mevzunun altı dolarak meseleyi ciddi hale getirir; ancak susup birkaç saat sonra yılışırsanız her şey çok güzel olur.

denendi, onaylandı.
  • bağırıp duran sevgiliyi susturmanın daha iyi bir yolu olmadığındandır.
    düşünsene nasıl susturulmak isterdin? hmm sonsuza kadar öpüşerek tabii ki.
    sadece tartışma anıyla da sınırlı değil hem. sevgilin kadın olsun erkek olsun fark etmez, senin çok istediğin bi şeyi yapmayı reddedip ama ama olmaz istemiyorum deyip duruyorsa yapışıp öpüyorsun dudağından şımarıyorsun biraz da. lüfen lüfen lüfen diyorsun hop senin istediğin oluyor.
    hayat böyle hinliklerle güzel diye öğrettiler bize.

yaşasın make up kiss.
    sen de shut up bitch. mpum ıhm muck muck lüfen lüfen lüfen lüfen. yaşasın pizza yicez oley oley.

gördünüz mü yine ben kazandım hahaha.
  • yine hangi türk filmini izlediniz sevgili suserler?