şükela:  tümü | bugün
  • okumadığınızı biliyordum da bu kadar okumadığınızı bilmiyordum, üzüldüm.

bir an önce olması beklenen gereklilik. hep bir erkeklik, hep bir hormon; bıktık artık erkek cinsinin varlığından, bırakın kadın kadına yaşayalım. bilirsiniz, bir kadınlarda hiç hormon yoktur.

her gün mesaj atıyorlar, bir erkek bir kadına mesaj atabilir mi hiç yahu? genellikle yazdıklarım üzerinden atıyorlar mesajı ama olsun. ben de mesaj atıp soru soruyorum bazılarına ve inanır mısınız, cevap veriyorlar! bu ne terbiyesizlik! sen erkek halinle benim gibi bir kadının mesajına nasıl cevap verirsin abe dingil?!

kadınlar;

değil bir daha bir erkekle baş başa kalmak, bir erkekle konuşmuyoruz bile. neden? çünkü onlar erkek, çünkü onlar çok kaka. bu yeterli bizim onlarla konuşmamamız için. nasıl bir karaktere sahip olduklarının önemi yok elbette, neden olsun ki? biz kadınız ve istediğimizi yapabiliriz.

mesaj kutularımızı kapatıyoruz, çünkü erkeklerin tek amacı bizi kullanmak. hatta fare ile nick'imizi okşayan bile oluyormuş :o

sevgililerimizi, eşlerimizi erkeklerden seçmiyoruz. neden? çünkü onlar erkek, çünkü onlar çok kaka. sadece erkek oldukları için bile yaşamayı hak etmiyorlar. ne demiştik; kişilik elbette önemli değil.

bir erkek bizi beğendi mi, bu beğenisini ne kadar düzgün ifade ettiği önemli değil, koparıyoruz yaygarayı, basıyoruz ifşayı. yaşamaması bile gerekirken onun ne haddine bizi beğenmek! biz beğenilecek kadın mıyız, terbiyesize bak sen!

hepsini aynı kefeye koymamızda bir sıkıntı yok, hepsi aynı çünkü ayol! hem bu sayede ilgi istediğimizde ilgimizi verirler, onlar ilgi bekleyince "hepiniz aynısınız!" diyerek başımızdan defedebiliriz. nasıl fikir ama? bence çok şahane.

onlar insan bile değil ki. iyisi mi var, kötüsü mü var hiç hiç hiç önemli değil. neden? çünkü onlar erkekler, çünkü onlar çok kaka. oysa biz kadınlar olarak hep çok iyi insanlarız. evet, biz kadınlar insanız, erkekler değil.

yazarken bile yoruldum, yok olsalar da rahatlasak yahu! dünya keşke sadece biz mükemmel kadınlara kalsa. of!

ay bunları eklemeyi unutmuşum:

(bkz: bir daha hiçbir erkekle başbaşa kalmayacak olmak)
    (bkz: ekşi sözlük'teki erkek egemenliğinin sona ermesi)
  • östrojen insana neler yaptırıyor.
  • yok, bazıları kalsın. gerisi yok olabilir..
  • özellikle emin yok olabilir mi şuan?kadınlar biz artık birbirimizi öperiz!

yok olsun irkekler.
  • keşke valideniz de sizin gibi düşünüp hiç evlenmemiş olsaydı
    o zaman siz de olmazdınız ve pekala bu başlık da açılmamış olurdu
    (bkz: sürçü lisan olmuşsa affola)
  • küçücük beyniyle ironi yapmaya çalışan dostumuzun isteği.

1-b’den devilred yeni bir dünyaya dair hayallerini açıkladı. alkış. afferin sana minik aynştayn.
  • evimde çiğdem çitleyen sıradan bir erkeğim. ben neden yok oluyorum amk.
    çok da gerek olmayan gereklilik.
  • erkekler yok olursa doğal olarak sizde yok olursunuz. yok bizim iliğimizden sperm falan demeyin. daha yapılmadı çünkü. evlendiğinde erkek çocuğun olursa onu da yok et. kadın kadına yaşayın askere gidin, inşaatte çalışın, amelelik yapın (eşya taşıyın), kavanoz kapaklarını kendiniz açın, kasaplık yapın, oto tamiri, ağır sanayi, kaynakçı ve daha bir sürü şey. bozun doğal dengeyi.
  • kafa nereye ben oraya kafasıyla yazılmış sözler