şükela:  tümü | bugün
  • lan erkeklerin neyi gelişkin değil ki?
  • bok!!! o yüzden mi abim, kocam, kocamın arkadaşı, kuzenim, ne zaman bilmedikleri bi güzergaha gitseler hep kayboluyolar arabayla?
    o araştırmaya dahil edilen erkeklerin seçildiği örneklemin incelenmesi gereken iddiadır.
    her gezme dönüşü trafikten kaçmak için güya ara sokaklara dalan ve işine karışmadığımda illa yanlış yollara girip dakikalarca dolanmamıza yol açan kocamı düşünüp bi daha sinirlendim bak!
  • birden fazla şeye konsantre olamadıklarından, avlarının peşindeyken beyne kan gitmeyip hedefe odaklandıklarından gelişme göstermişlerdir. kaybolduklarında erkekliğe bok sürdürüp sormak işlerine gelmediği için de iyi öğrenmek zorunda hissedebilirler kendilerini. yollarına ekmek bırakarak da geliştirmiş olabilirler. amma teori uydurdum.
  • avcı toplayıcı olarak gelen sosyal altyapıdan kalan eser genetik yeteneklerden biridir. yeni avlak arama; verimli avlakların önemi gibi uzun yolculuklar yapabilme gereğinin doğurduğu bir sonuç. bunun sonucu da günümüzde daha rahat yol bulma ve yön tayini olarak ortaya bir yetenek çıktığını farz edebiliriz.
  • ılık olduğumu öğrenmeme sebep olmuş başlık. kişilik bölünmesi yaşadım, intihar etmeye gidiyorum.
  • ne kadınlar varmış nasıl böyle erkekler doğuurmuşlar diye düşündürmüştür. helal olsun o kadınlara.
  • tek başıma çürütebileceğim genelleme. 10 kere gittiğim yere 11. kez gittiğimde bile yanlış yollara sapıp kaybolma ihtimalim vardır. şahsım adına, doğu-batı-kuzey-güney hepsi birbirine girmiş durumda. gerçi o benim kişisel mallığımdan kaynaklanıyor, istisna olup bu kaideyi bozamam desem de; kaybolduğum bütün yollarda, doğru çıkışı kız arkadaşlarımın yardımı sayesinde bulmam da düşündürücü. hmmm...
  • diğerlerini bilmiyorum ama benimki tamamen önceki hayatımda kangal köpeği ve şimdiki hayatımda da kangal burcu olmamdan geliyor.

sadece yer yön duygum değil, sorumluluk düşkünü, aidiyet manyağı, tuttumu it gibi tutan bir insan olmam da bunlardan kaynaklanıyor.

(bkz: kangal burcu erkeği)
  • vajinanın nerede olduğunu işaret eden bir ok'a* sahip oldukları içindir.
    zaten sikinin doğrultusunda gitmek deyişi ve başlığı da bu nedenle vardır.