• (bkz: #2342999)
  • aptal kadın beyanatı.
  • asagilik kompleksine sahip bazi erkekler icin dogrudur.
  • baudelaire'in de böyle bir sözü vardır. zeki kadınlara düşkünlük kılıbıklık ya da eşcinsellik belirtisidir, gibi bir şey diyordu sanıyorum paris sıkıntısı'nda olması lazım. ****
  • yavru ceylan'a surekli aptal erkek denk geldiginin gostergesi olan cikarimdir. yoksa erkekler gayet de zeki kadin sever esasen. dusunsenize beyler, sabah uyanip sevisiyorsunuz ve kahvaltidan sonra parcacik fizigi uzerine tartisma yapiyorsunuz. daha guzel ne olabilir ki?
  • şiddetle karşı çıktığım önermedir.çünkü ortalama görünümlü bir bayan için zekası kesinlikle beni ona çeken pozitif bir unsur olmuştur,zeki kız gözümde bambaşka bir yere sahiptir.ha şimdi diyeceksiniz ki '' getirelim sana bi karafatma kılıklı atom mühendisi kezban yine sevecekmisin bakalım ...'' hayır kardeşim niye kendine bakmayan çirkinlik abidesi bi insanı sadece zekası için seveyim,böyle bir zıt kutupluğa ihtiyaç duymanızı sağlayan ne?ortalama bir bayan eğer zeki ise farkememi sağlar bu onda artı bir puandır,seksapel bir unsurdur benim için...
  • anton çehov'un bu konu hakkında söylediği şu sözü akla getirir:

"basit kadın; güzel olmayı zeki olmaya tercih eder.çünkü basit erkekte zekayı anlayacak kafa değil, güzelliği görecek göz vardır."
  • zeki kadın bulamadıklarındandır. bulsalar sevecekler ama şunu kabul edelim zeki kadın az bulunuyor
  • yanlış tespit.

erkekler zeki kadınları sever, hatta çok sever; onların sevmediği kendini zeki sanan lamer kezbanlardır. "erkekler beni zeki olduğum için sevmiyor" diyen kadına ise şu sorulur: "madem çok zekiydin, tek bir noktadan kontrol edilebilen bir makineyi nasıl oldu da bu hale getirdin?"
6972 entry daha
hesabın var mı? giriş yap