şükela:  tümü | bugün
2757 entry daha
  • zeki kadın severiz elbette neden sevmeyelim. sorun zeki olmasında değil, sorun bu zeka ile gelen kibir ve bencillik gibi durumlar. biz bu konuyu sevmiyoruz erkek olarak.
  • yıllarca gerizekalı kezbanların kendini avutmasıdır. yallaah başka kapıya.
  • sevmeyen erkek varsa gitsin kumda oynasın. gerçekten zeki kadını sevmeyen erkeğin istediği şey oyuncaktan farksızdır. o nedenle bi kadın yerine kumdan kaleler yapıp yapıp yıkmanızı tavsiye ederim.
  • bu büyük bir iftiradır!.. zira zekâ, güzelliğin tamamlayıcı ögesidir, boş bir kafayı kim ne yapsın!..
  • kadınlar erkekleri ne ile suçluyor ise kendileri öyledir. cümleyi şimdi tersine çevirin ve kadınların zeki erkek sevmemesi olarak bir kere daha okuyun.
    peki bu cümleyi okuduğunuzda kafanızda bunu doğrulayacak birkaç anı veya tecrübe oluştu mu ?
    -oh shit !!
    -yeeeeessss ...
  • bilakis zeki kadınları çok severler ama çok zeki olmasına rağmen kendi kontrollerinde kalacak kadınları severler; böyle olunca iki kat severler onları. bir nevi güçlerini kanıtlamış olurlar.

baktılar ki kadının zekası kendilerini aşıyor, kadını yönlendiremiyorlar, kadının yanında sönük kalmaya başladılar, ışık hızıyla ortamdan kaçış; kaçış erkekliğin yarısı...
  • bunun karşılığı zekilik mi bilmiyorum da elbette seviyorum. çünkü salak insan ile ne kadar sohbet edebilirsin ki. istediği kadar seksi olsun buluştuğunuz, görüştüğünüz kadın her şey boşalana kadar.com

kadının kendi fikirleri, zekası, aklı, hayalleri olmasın istiyor bizim millet amk. yediremiyor kendisinden üstün olan kadını. tabi alışmış götte don durmuyor. lavuğun tipte var hemen güzel bi kadın bulunca ben bunu sikerim diye dalıyor mevzuya.
  • o değil de buralar hep ergenkokuyor. bu segmenteki insanlar hakaret dili ile anlaştıkları için, zeki kadını zaten haketme seviyesine varamıyorlar. *
  • zeki ne demek buna bir bakalım. anlama kavrama yeteneği ileri düzey olan kimse olarak geçse de temelinde; olayları anlama, uygulama, hafıza vs ile komple bir derinliği ifade ediyoruz.

şimdi, bunu basitleştirelim, karışndaki insan bu özelliklere sahip ve sen değilsen e tabi olmaz o iş. sen bu derinlikteysen o değilse yine olmaz. buradaki başlık 2. seçeneğin olacağını savunmuş. no anam no, yine olmaz. genetiksel üreme içgüdüleri ile ok. ancak süreklilik mümkün değildir.
1786 entry daha