şükela:  tümü | bugün
  • bu noktada ciddi ilişki denilen şeyin erkek için bir yük olduğu ortaya çıkıyor.

erkeğe yük oluyorsunuz, para kaybına, vakit kaybına neden oluyorsunuz, üstüne kafa sikiyorsunuz, premseslerimizin nazlarını çekecek köle arayışları ezelden beri vardı ama artık erkekler akıllandı galiba sonunda.

(ara: fındık kadar)

edit: debe yasaklısı olduğum için bu entrynin yarısı kadar fav alan başka bi entry listede, canınız sağolsun.
  • (bkz: insan doğası)

farkli alternatifleri olan kimse ciddi iliskiye girmez. insan dogasina aykiri cunku bu. maskelerle yalanlarla rollerle surdurulebilir tabi ama çogu erkek istemez bunu, o da loser tiplerin yapacagi bir sey.

alternatifi olmayan tipler ister ki onlari da kadinlar
    secmez baska kadinlardan talep gormeyecek kadar gucsuz,beta,tipsiz,fakir gibi sifatlara sahip oluyolar bu arada bu tiplerde firsat olursa gayet sonlandirabilir iliskiyi veya yalan soyleyerek devam ettirir.
    yani ya kendi beklentilerinizi düşürün ya da sınıf atlayin.
  • kadınlarla çok kolay ilişki kuruluyor sanki. kafası karışık olmayan, net olan kadın mı var? yedek kulübesini dolduruyorlar sonra işine gelenle flört, takılmaca. ciddi ilişki için insanın kendisi ciddi olmalı önce. karakter sahibi olmalı, insan olmalı. "ahmet bugün sen oyuna gir, aa olmadı sen çık, mehmet girsin" dememeli önce. önce aynaya bakmalı.

t:bir zırva.

debe edit'i: geçmişte yaşadıklarımdan yola çıktım. her kadın böyledir demiyorum elbette. düzgün kadınlar, hakikaten olgun kadınlar da vardır. iletişime açık, dürüst ve net. şu an kimse yok hayatımda. işim, arabam vs var. yemeğimi, ütümü vs yapıyorum. kimseye muhtaç değilim şükür. kafam da rahat. bu gibi çocuk ruhlu, şımarık, maneviyattan yoksun kadınlar olacağına kimse olmasa daha iyi. 3-4 samimi dostum var bana yeter. ben kadınlardan yana umudumu kestim. geride kalanlara sabır diliyorum.

dün mesaj atıp aynı durumda olduklarını söyleyen erkek suser'ların sayısı da fazlaca. desteklerinden ötürü hepsine bir kere daha teşekkür ediyorum.
  • eğer evlilik düşünülmüyorsa mantıklı olandır. insanlar artık sevgili olup yaptıkları bir çok şeyi sevgili olmadan da yapabiliyor. ilişkinin getirdiği ekstra sorumlulukları neden kabul etsin ?

ayrıca kartları açık oynamak iyidir. günümüzde evlenme yaşı 30 yaş civarıyken bir kadına aşık taklidi yapıp yalan üzerine ilişki kurmaktansa, takılalım yaklaşımı daha doğru ve daha dürüst olandır.
  • erkekler ciddi ilişkiden niye bu kadar korkuyor? erkek sorumluluk alıyorsa kadın da aliyor. kadın gerçekten sevdiği için ciddi ilişki kurmak isteyemez mi? erkekler neden sadece sevişme takılma odaklı, yani iki kişinin birbirini sevmesinin aşık olmasının hiç mi önemi yok?
    edit: yok dediginiz için teşekkürler erkekler
  • gerçekten sevmeyi bilmeyen kadınlar olduğu içindir.
  • evet olaya farklı bi noktadan yaklaşmak gerekirse ciddi bi buddy ilişkisi kurmak isteyen biri için zordur erkek veya kadın olması fark etmez.
  • ciddi ilişki diyince aklınızda evlilik mi beliriyor anlamıyorum ama bu kadar sorumluluk aldığımız falan yok görüşüp paylaşım kuruyorsun sanki faturamızı ödetip iş mi yaptırıyoruz kısa süreli ilişkilerden zevk alıyoruz daha kolayımıza geliyor deseniz anlarım da çok sorumluluk alıyoruz yia demek anlamsız

edit: eski sevgilisi tarafından üzülmüş yaklaşık bin erkeğin, kadınların ne kadar lanet olduğuna dair yakınmasına şahit olduk gören de zorla kolunuzdan tutup evlendiriyorlar sanar zamanında yanlış kişilere bu kadar prim vermeseydiniz şuan bu başlık altında nefret kusmazdınız neyse ya boş muhabbet