şükela:  tümü | bugün
  • "1,5 hafta önce yaşanan doğaüstü olaylardan sağ kurtulmayı başaran tek erkek: itü makina mühendisliği bölümü öğrencisi e.g, kadınlardan yine yüz bulamadı"
  • -kız seninki hala armadı mı?
    -aramadı valla
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -benimki de
    -....
  • ofsayt artık tamamıyla bilinemez ve açıklanamaz bir kavramdır. zaman içinde kulaktan kulağa artan gizemiyle metafizik bir kavram halini alır.

+ : kızlar, siz ofsayta inanıyor musunuz?
    ++ : ya bilmiyorum, aklım almıyor benim. mantığımla kavrayamadığım şeye inanmam.
    +++ : ben varlığını hissediyorum sanki biraz. maç yaptığımız sırada, tam kaleye yaklaşmışken, karşı takımdan biri önüme geçince.. sanki böyle... üff bilmiyorum, garip bi his...
  • endüstriyel üretim duracaktır. inşaat sektörü anında çökecek, gemi, otobüs, uçak taşımacılığı büyük oranda aksayacak. zaten gelmeyen kargonuz hiç gelmeyecek, yemeksepeti’nden sipariş ettiğiz yemeğiniz her zaman soğuk gelecek. belediye hizmetleri duracağından çöpünüz alınmayacak, kanalizasyon taşıp her yeri bok götürecek. atlar sokakları basacak.
  • beyaz yaka olan kadınlar damacanayı sebile koyacak adam arayacaktır
  • - "ok ve eros'tan sonra durex de borsaya bundan sonra şapka üreteceğini bildirdi."
  • mesela kimi kadınların morluk ve şişliklerinde iyileşme başlayacak.
  • -oh ya neydi o öyle her yerde geniş omuzlar, kaslı kollar, adonisler filan!
    +valla ya bi rahatlama geldi bana da..
    -ağdanın da günü geçti dayı olduk!
    +siktiret.
  • yaklaşık olarak 5199 hafta sonra insan nüfusu kalmayacak ve dünya daha güzel bir yer olacaktır.

edit; sayın ebesine aduket çektiklerim; ortalama bir insan ömrü 100 yıl olarak baz alınmıştır. ilk haftadan sonra dendiği için de o ilk hafta hesaptan düşülmüştür.
  • ağda ve türevleri gerekliliğini yitireceği için bir hafta sonunda bazı kadınlar erkeğe dönüşürdü.
    unutmayın, yaşam her zaman bir yolunu bulur.