şükela:  tümü | bugün
  • sevdiği adamı oğullarını babalarını kaybeden insanlardan dolayı yoğun bir toplu yas durumu yaşanacaktır. dolayısıyla bir hafta içinde bir değişiklik söz konusu olmayabilir.
  • feminizm sona erecek.
  • sizin aklınız fikriniz sekste ama şöyle bir gerçek var
    anacığım beni özler...
  • kadınlar içinde toplu intiharlar başlayacaktır.
  • yapılmışı var: survivor kadınlar vs erkekler

bear grylls ingilizlere yaptırdı bu yarışmayı. kadınlar adasında doğru düzgün ateş yakılamadı. yağmur yağdığında ateş sönüyordu. erkeklerin kampındaki ateşte kurumak ve ısınmak için erkeklerden ricada bulunuyorlardı.

aslında bundan önceki bölümde, kadınlar adada kamp kuracak düzgün yer arayıp bulamamışlardı. ikiye bölündüler. bir grup bir yerde beklerken, diğeri adayı turladı, ama ikinci grup sürekli daire çizip kayboluyordu. ilk grup da diğerleri su bulup dönemedi diye susuz kaldılar. iki grupta da sinir krizi geçirenler olmuştu. hatta biri direk ben gitmek istiyorum dedi ve adadan alındı.

diğer adada erkekler de yaban domuzu avlayıp ziyafet çekiyordu. adamların tek eksiği yaban domuzunun yanında içilmesi gereken biraydı.

edit: bazı kadın ve meriç yazarlar rahatsız olmuş.

video-1
    video-2
  • kamil paratoneri konulardan biri olmuş yine.
    şimdi biliyorum ki sizin sıçmık düşüncelerinize karşı şeyler söyleyen ve kadınları savunan tüm kadınlarda, sizdeki kadın nefret gibi bir erkek nefreti olduğunu düşünüyorsunuz ve boktirink savlarınızın bazılarını bunun üstünde kuruyorsunuz. üzgünüm gencolar ama böyle bir şey yok. erkek nefretine sahip olan kadınlar elbet vardır ama kadın nefretine sahip olanların yanında bunların sayısı çok çok çok azdır.
    mesela burada kaç kadın gördünüz sabah akşam türk erkeği başlığında nefret kusan, "erkekler embesil canlılardır, bir boka yaramazlar, ölseler rahat ederiz." diye sıçan, aynen di mi? o kadar da çok değil. bu tür söylemler sürekli, annesiyle ya da sevgilileriyle sağlıksız iletişim kurmuş ve bu iletişimin parametrelerini analiz etmekten aciz olduğu için yaptığı sümüksü çıkarımlar sonucunda vardığı hırto yerden halka seslenen erkekler tarafından kadınlara karşı yapılıyor.

erkeksiz bir dünyada ne olurdu?
    erkeksiz bir dünya bok gibi bir yer olurdu aslında. mesela hayvanlara şiddet uygulayan yaratıkların daha büyük kısmı erkek de olsa, hayvanları seven ve onları koruyan bir sürü erkek de var. kadınları insan gibi görmeyen ve pipileri kesilse tüm dünyanın rahat bir nefes alacağı hırbo kamiller erkek de olsa, dünyada çok iyi, kadınların insan olduğunu kavrayan ve onlarla sağlıklı ilişkiler yaşayan, dünyayı güzelleştiren erkekler de var.
    benim sorunum hiçbir zaman tüm erkeklerle değil, hırtolak kamillerle olmuştur. benim gibi düşünen ve bu ortamda kadınları savunan herkesin de sorunu budur eminim ki, sadece siz göt laleleri bunu algılayamayacak kadar hoşafsınız.

yine sizin bir türlü o turşucuk beyinlerinize sokamadığınız bir gerçeği söylememe izin verin; kadınlar insandır.
    aman tanrım!
    yani bu ne demek?
    sizin için özel olarak açıklıyorum; kadınların da hayatta kalma ve ortama uyum sağlama içgüdüleri vardır.
    osmanlı devleti'nde 1. dünya savaşında erkek nüfusunun çok azalması üzerine, fabrikalardan sokaklara kadar birçok alanda kadınlar çalışmaya başlamış ve kadınların düzeni sorgulamaya başlayıp ilk feminist dernekleri kurmaları o zamanlara denk gelmiştir.
    kadın özgürlüğünden, ev dışında çalışmasından, kocasına ve çocuklarına hizmet etmesinden başka bir zihniyetle büyütülmeyen osmanlı kadınları bile bunları yapabildiyse şu anda dünyada bulunan çok daha açık fikirli, çok daha güçlü kadınlar erkekler olmadan çok daha fazlasını yapabilirler.

tüm kadınlar sizin ofisinizdeki, mahallenizde bengisu değil, "ayhh kavanozu açamıyorum tırnağımm ya ufff" diyen salak çıtkırıldım aysu değil. kadınların böyle olması hoşunuza gittiği ve her kadının böyle olmasını istediğiniz için bu tipler üzerinden kadınları aşağılamaya bayılıyorsunuz. size muhtaç olsunlar, kapak açtırsınlar, perde astırsınlar, arabalarını kullanamasınlar, tek taş yüzük kölesi olsunlar ki siz de o bok halinizle kendinizi bir işe yaramış hissedin.
    kötü haberim var kamişler; dünyada öyle kadınlar var ki olmayan aklınız şaşar ve götünüze kaçar, o yüzden en iyisi siz bunlara kafa yormayın, gidin bengisu'nun kırılmış tırnağına uff yapın, hadi bakiyim.
  • erkeklerin ne kadar bi halttan anlamadığını gösteren başlık olmuş * ben mesela işe, oraya buraya giderken falan kendi özbakım davranışlarımın üzerine ekstra baya bildiğin diğer kadınları takarak fiziksel görünüşe önem gösteriyorum. erkekleri umursamam, çoğu "aman o oje o ayakkabı ile olmuş mu, o bluz o etekle yakışmış mı" mevzusunu anlamaz, kuaför saçını eli kayıp yamuk kesse anlamaz, tonlarca şeyi ayırt edemez, fark etmez. fiziğin iyiyse erkekler tamamdır, buradaki geri zekalı kıl tüy cıngarının bile yanından geçmezler. ben mi şımarığım bilmiyorum ama böyle gördüm hep. o yüzden geçin bence "yok makyaj, kuaför, kozmetik vs. olayı biter" muhabbetini. kadınlar daha ayrıntılı ve titizlik gerektiren işleri de daha iyi yapıyor. bir tek kaba güç gerektiren işlerde zorluk yaşanır, onlar için de makinalar var zaten yenileri de yaratılır. çocuk da yapılabiliyor, nesil de kurumaz. cinayetler, şiddet, savaş pek olmaz. fethetme, sahip olmaya dayalı yıkıcı hırs yok olur. işlev kadar estetiğin de önemli olduğu bir dünya olur. kadınlar lezbiyen olur. başka da bişi olmaz* gidin biraz, erkeği sadece çiftleşme anında üremek için kullanan sonra yaşam alanları dışına atan arıların, karıncaların yaşam şeklini okuyun. he dünya daha sıkıcı ve renksiz de olur erkeksiz, ama tabii %90'ı oksijen israfı olan kısmından bahsetmiyorum *
  • adam mantıklı olarak diyor ki tüm inşaat, taşımacılık sektörü duracak, vidanjörler mahallenize uğramayacak, ortalığı bok götürecek ve bunları yapması için çalıştıracak kadın bulamayacaksınız. peki beyni olmadan yaşayan ara form ne diyor? ''üremek için erkeye ihtiyacımız yok eheheh..'' ulan keşke tek derdiniz üremek olsa. karı 1 yıl içinde sıtmadan geberecek, dert ettiği şey ''giyimimize karışan olmayacak'' ahahah... ''iş hayatında kadınları görmek istiyoruz'' derken sadece plazaların serin ofislerini kastaden feminaziler madenlerde, limanlarda, ağır makinaların yapımında sadece robotların çalıştığını düşündüklerinden, bu kritik işlerin kimin yapacağına kafar yormadan direkt ''sizi ihtiyicimiz yık'' gibi salakça ifadeler kullanabiliyolar.

ayrıca gold digger'lar için sonun başlangıcı beyler. kıçını göstererek etkilemeyi çalıştığı para babaları olmadıği için artık gri eşofmanı götüne çekip öyle çıkacaktır çarşıya, pazara. makyaj zaten hak getire. rossman, gratis gibi yerler kepenk kapatıcak kısa sürede çünkü niye uğrasınlar ki? gold digger olmak kolay değilmiş hakkaten ya. kıyamam.

dipnot: sevdiğim kadın ve çevremdeki aklı başındaki kadınlar bu yokluğun nelere malolabileceğini bilen, mantıklı insanlar olduğu için böyle rahat konuşuyorum. her iki tarafın da birbirine ihtiyacı var ama insanlığın feminazilere ve dayakçı erkek zihniyeti ihtiyacı yok, ona eminim.