şükela:  tümü | bugün
 • kadının memesi, göbeği, ayağı, kalçası, dudağı, burnu, ayak başparmağı, pübik bölgesi, göbek deliği, dirseği, diz kapağı, uyluğu, koltuk altı, kulak memesi, saçı, kısacası aklınıza gelebilecek her yeri, bunun yanı sıra giydiği file çorabı, jartiyeri, tangası, sütyeni, g-stringi, eteği, bluzu, beyaz gömleği, topuklu ayakkabısı milyonlarca erkek için fetiş nesnesi, objesi olurken, erkekte kadınların üzerinde fikir birliği ettiği bir fetiş bölgesinin bulunmaması halidir.

  belki penis denebilir ama o da bizzat olayın içinde zaten. kaldı ki kadın cinsel organını klitoris, kalın dudaklar, ince dudaklar, pübik bölge gibi alt gruplara bile ayırmak mümkünken bırakalım da penisin o kadarcık fetiş objeliği olsun. onun dışında bir şey yok. kıyafet yok, takı yok, pozisyon yok, hiçbir şey yok. bir erkek mal gibi ortada duruyor. üzerinde ittifakla fetiş bölge kabul edilen bir yeri yok.

  acaba diyorum bunun sebebi erkeğin yavan olması mı yoksa kadınların tembelliği mi? binlerce yıldır şu dünyanın üzerindeyiz, erkekler çalışmış çabalamış onlarca fetiş objesi çıkarmış kadından. buna karşın kadınlar hiç götlerini kıpırdatmamış afedersiniz, birisi de dememiş ki erkeğin baldırı nefis, memeleri enfes, kalçaları tam ısırmalık.

  varsa yoksa eli güzel erkek, dişi güzel erkek. arkadaşım yok mu başka bir malzeme? hemen bağırdığınızı duyar gibiyim "adonis" diye. güzel insan, adonis herkeste yok! biz meme diyoruz, kuku diyoruz, hepinizde var, siz niye hemen adonise, six-pack'e giriyorsunuz? göbek de mesela, yiyor mu?

  lüzum üzerine editli not: arkadaşım el damarı demişsiniz, rica ediyorum özellikle belirttim üzerinde fikirbirliğine varılmış diye. kaç kadın için el damarı fetiş objesi allah aşkına ya. bir yanda meme, bir yanda el damarı he mi? vay be.
 • (bkz: para fetişi)
 • (bkz: erkek götü)
  (bkz: erkek eli)
 • hemen akla gelecek;

  (bkz: bilek)
  (bkz: ense)
  (bkz: kulak)
  (bkz: kıl)
  (bkz: bıyık)
  (bkz: el damarı)
  (bkz: uzun saç)
  (bkz: adem elması)

  gibi fetişlerle yanlışlanabilecek yargı.
 • (bkz: kol)

  her erkekte kolun farkli oldugunu ve bazi erkeklerinkinin ciddi ciddi seksi oldugunu fark edememis insan beyani.

  cop gibi olmayan, dirsek yukarisi puruzsuz(sivilce, yag vb olmaksizin), dirsek alti olabildigince kalin, bilege dogru muntazam incelen, damarli olanlarini kastediyorum.

  oha gelin sarilalim.
 • rajrex'in zamaninda bol gorselli 500 chapter'lik antolojisiyle curuttugu(nu sandigim) yargi(ydi). hayret.
 • ancak bir erkek tarafindan ortaya atilabilecek komik iddiadir. tabi ki var ama medya tarafindan carpik bacakli, kalin belli, inek memeli kate upton'in guzel diye beyninize yerlestirilmesi islemi bize uygulanmadigindan biz kadinlar kendi fetisimizi ve begenecegimiz seyleri kendimiz belirleriz. ve elbette bu genelgecer bir sey degil gayet kisiye ozel olur. bir erkegin sirti, kucuk ve bicimli kulaklari, kasli poposu, kolundaki damarlari, hatta basparmaginin eline baglandigi yerdeki kemigin cikintisi bile fetis bolgesi olabilir.
 • (bkz: boyun)
 • kesinlikle yanlış söylem. geniş omuzlar, mis gibi kokan bir boyun, azıcık çıkmış sakallar (tene degince batma hissi uyandıran), sonra efendime söyleyeyim kulak memesi. bu böyle uzar gider ama omuzların yeri bende bir başkadır. ah o omuzlar yok mu o omuzlar.