şükela:  tümü | bugün
151 entry daha
  • kadınım. bulaşık makinesini çalıştır xyc, çamaşırlar yığılmış xyc, pencereleri de silsene xyc, yerlerde uçuşan pamukçular da ne xyc, yemekte ne var xyc. eşşeen ziki...
  • kimin iş yükü azsa o yapsın pek de cinsiyeti yok bunun..

edit: xy-spor, anti-meriç
  • bir kadın sizden böyle birşey beklerse, siktir edin asla bu tip bir kadına yaklaşmayın.

hayatı boyunca boşanacak, evlenecek bir kere daha boşanıp sonra tekrar evlenecek, ve tekrar tekrar bu döngü sürecek o yüzden böylece bu tip kadınlar tüm ellerden geçecek sonrasında birde bakacaklarki hayatının anasını sikmiş saçma sapan bir feminizm uğruna...
  • normal bir kadındır. ev işi kadın işi erkek işi diye iş olmaz. perdeyi genelde erkek takar çünkü boyu uzundur. ütüyü genelde kadın yapar çünkü daha özenlidir. bunlar zorunluluk değil doğal eğilimlerdir. tam tersi durumlar da olabilir, özetle hayat müşterektir.
  • ev işinin kadını erkeği olmaz. fütursuzca hizmet bekleyen erkek ayıdır. bal verin geçin.
  • kadın çalışıyorsa veya çalışmayıp çocuk doğurduysa ve o çocuk küçükse yardım edilebilir. ancak çalışmayacak ve bütün gün evde yatarsa kusura bakmasın yardım etmem.
  • bir erkek olarak beni fazlasıyla sinirlendiren başlıktır.

olum hizmetçi almıyonuz evinize eş alıyonuz. tabi ki ortak yaşam alanınıza beraber bakacaksınız, bunu bir kadın talep etmek zorunda kalıyosa zaten sorun var.
  • birlikte aynı evi paylaşırken, o evi birlikte dağıtıp kirletirken temizleme ve toplama işinin yalnızca kadından beklenmesi son derece çağ dışı bi davranış, yurdum erkeğine bunu anlatmak ise deveye hendek atlatmaktan daha zor maalesef
  • beklemiyorum, her işi bölüştürüyorum.

yok öyle, ekmek elden su gölden; bir elin yağda diğeri balda karantina. su içtiğin bardaktan bile bile sorumlusun.
  • hayat müşterek değil miydi?
180 entry daha