şükela:  tümü | bugün
  • mumkun oldugunca fiziksellige konsantre olunup vucut/hareket izlenir.
  • kasmayın beyler, türk olduğunuzu düşünün/ bilin yeter. yada düşünmeyin. aman, ne yaparsanız yapın zaten erken boşalacaksınız bee! bak istatistik diye bir bilim var ve o böyle söylüyor:

(bkz: http://arkasokak.net/…ri-en-erken-bosalan-erkekler/)
    mühim kısmı:
    utrecht üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre türk erkeklerinin sevişmesi, başından sonuna 3 dakika 7 saniye sürüyor. bu, uzmanlara göre yumurta haşlamaktan daha kısa bir süre. en uzun süre ise ingiliz erkeklerinin: 7 dakika 36 saniye.
    the independent gazetesi'ne göre türk erkeklerinin sevişmesi, yumurta haşlamak için gereken zamandan daha kısa sürede sona eriyor. gazete, bu iddiasını hollandalı uzmanların yaptığı bir cinsel tıp araştırmasına dayandırıyor. ‘journal of sexual medicine' adlı dergide yayınlanan araştırmaya göre ingiliz erkekleri en geç, türk erkekleri ise en erken boşalan erkekler.
    hollanda'daki utrecht üniversitesi'nden dr. marcel waldinger ve ekibi tarafından gerçekleştirilen araştırma, ingiliz erkeklerinin 7 dakika 36 saniyeyle en geç boşalan erkekler olduğunu gösterdi. araştırmada, en çabuk boşalanların ise türk erkekleri olduğu belirlendi. araştırmaya göre türk erkekleri, sevişmeye başladıktan 3 dakika 7 saniye sonra boşalıyor. abd'li erkeklerin 7 dakika, ispanyolların 5 dakika 8 saniye, hollandalıların ise 5 dakika 1 saniyede boşaldığı belirlendi.

baştan notlar:
    - erkeğim
    - bu giriyi zö'ye yollaman birşey değiştirmeyecek; baştan sona 3 dakika 7 saniye diyor adam, ben ne yapayım!
    - yine de başlatıyorum kronometreyi, bakalım kaç saniye sürecek zö'ye gitmem! yüce bir ekşi yazarının dediği gibi: haydi koçlar, soldan üçüncü!

zöge: 50 dakika falan sürdü, aslansınız; şimdi gidip sting gibi 5 saat sevişebilirsiniz koçlar!
  • başlığa bak. burası iyice inci sözlük'e döndü. o zaman benim cevabım da: anan zaa.
  • galatasaray'ın uefa kupasını kazandığı kadroyu sayıyordum eskiden. kafamı baya meşgul ediyordu bu mevzu gecikiyordu.
  • başlık mı yanlış açılmış yoksa doğru olmasına rağmen bu sığırlar okumadan bilmişlik mi yapıyor anlamadım.