şükela:  tümü | bugün
  • eczacıbası holding başekonomisti.
    abd merkez bankası(fed)'nda kıdemli uzman analist olarak dört yıl calıstıktan sonra türkiye'ye dönmüş başarılı bir ekonomist.
  • fed kararı öncesinde bıst 73 bin seviyesini geçmez diye gayet iddialı bir fikir yürütmüş (bıst endeksi fed açıklaması öncesinde 74.500 ü gördü bu arada) para dergisinde dünyada neler oluyor başlığında yazan birisi kendisi
  • iyi adam, bilgili de, twittir'dan faydali seyler de paylasiyor arada eline saglik.

fakat cok fazla televizyonda olmasi (bu aralar neredeyse her gun) aktorluge mi evrilecek acaba diye dusunduruyor bazen.
  • finans dünyasının robert de niro'su olmaya aday adam. ne zaman cnbc-e'yi açsam bu adam çıkıyor karşıma.
  • -ben size sunuları yollıycam
    -ben hocanıza da vericem zaten sunuları
    -ben sana da mail atarım sunuları
    -halledicem ben onu

diyip bir türlü konferansında kullandığı sunuları paylaşmamış insandır. madem göndermiycen niye kandırıyosun ki beni? aklıma elimde flash diskimle "hımm teşekkür ederim erkin bey" derkenki saf halim geldikçe gülüyorum. ne sunuymuş arkadaş, içinde bir yerlerde doların 2.60 olcağı yazıyordu da bilmiyor muyduk acaba, ya da konferansı eğitim yerine koyup para mı vermeliydik?
    alt tarafı temel iktisadi bilgilerden oluşan slaytlar yani bu. ya neyse bişi demiyorum.
  • borsagündem.com 'da yazmaya başlamış ekonomist.
    site bunu ziyaretçilerine övgü ile duyurmuş.
    geçmişte erkin bey sürekli iş değiştiriyor diye dalga geçen de kendileri idi üstelik.
    dünya çok acayip.*
  • finans bilgisini en yalın hale getirip, komplekslikten kurtararak karşısındakinin anlayabileceği şekilde aktaran aşırı sempatik ve bence seksi adam.
  • şu an mutlaka okunması gereken bir flood yazıyor twitter'da.
  • özgür demirtaş'a kafayı takmış.