şükela:  tümü | bugün soru sor
  • prof. dr. erkut attar'dır. itf'de kadın doğumdadır. çok şirin dururken soldan vurabilir, hiç belli olmaz yani. bir anda abandone olur kalırsınız.
  • istanbul tıp fakültesi'nin bilime ve etiğe sonsuz hayranlık duyan, uluslararası alanda pek çok çalışma yapmış, fakültenin adından övgüyle söz ettiren kadın doğum hocasıdır.
  • ıyidir, hostur, tersi pistir. sozlude gelirse her an her seyi sorabilir, buna grek mitolojisi de dahildir. kursusunun kanimca en bilgi ve degerli akademisyenlerinden olup sozlu sinavi gunu gozune gozukmemekte, kalan zamanlarda ise kendisinden ve bilgilerinden dibine kadar faydalanmakta vardir.
  • kliniginin, ince zevkleri ve hobilerini yansittigi bol oyuncakli bekleme odasinda hasta yakini olarak beklemek de, hastasi olarak muayene odasinda mini muhabbet esliginde muayene olmak da bir zevkti. bir doktor olarak extraordinary doktorlarla tanismak da benim icin ayri bir zevk. insan gibi insan, hekim gibi hekim, hoca gibi hoca.
  • kendisinden ders almak benim için büyük bir zevk ve onurdu. buraları okuduğunuzu biliyorum o yüzden yazma gereksinimi hissettim, size tek bir sitemim var; ders saatleriniz biraz daha fazla olsa ne güzel olurdu**. ayrıca hekimliğin ve tıp etiğinin ne olduğunu sizinle öğrendim, katkınız için ayrıca teşekkür ederim...
  • başka bir bölümde okuduğum için maalesef kendisinden ders alma şansım olmadı, çok başka bir vesile ile tanıdım kendisini buraları okuyorsa kimliğimi açık etmemek için ipucu vermeyecem ama gerçekten muhteşem bir insandır. etik anlayışı, bilime olan merakı ve saygısı ile türkiye'de saygı duyduğum sayılı biliminsanından birisidir.