şükela:  tümü | bugün
  • 20 ekim 2016 manchester united fenerbahçe maçını anlatan spiker. maça da iyi hazırlanmış belli ki, maç sırasında verdiği anekdotlar ve nostaljik bilgiler ikinci yarısını izlemeyeceğim maçı izletti. adının sözlükte olmamasına şaşırdım açıkçası, herkes kaçak mı izledi nedir? sdjnfsdjnf
  • bu sene özellikle beşiktaş'ın şampiyonlar ligi maçlarındaki başarılı anlatımıyla dikkati çeken tivibu spor spikeri. beşiktaşlı olmamama rağmen kendisinin anlatımıyla gaza gelmiş halde buluyorum kendimi iki maçtır. sanki içine doğmuşçasına, benfica karşısında takım 3-0 gerideyken dahi geri dönüş ihtimalini sürekli dillendirdikten sonra aboubakar'ın beraberliği getiren golündeki anlatımı klasikler arasına girer. yolu açık olsun.
  • beşiktaş'a uğurlu gelen spiker, beyaz tv'den tivibu'ya gelerek bence kariyerinde önemli bir basamak atlamış, kendisi için de iyi olmuş. coşkusu, maç içi anektodları falan da oldukça yerinde. daha büyük maçlarda da görürüz umarım kendisini.
  • ingiliz spikerlere özeniyor, özellikle gol anlarında. ancak bunu çok kötü yapıyor. gol anlarındaki sevinçleri son derece yapmacık. vurgu ve tonlama rezalet, ses detone. golü anlatma diye bir şey yok, sadece zorlama tepkiler var.

"şu an şampiyonlar ligi maçı anlatıyorum ve türk takımı gol attığı için deli gibi hönkürmem gerek ama bunu martin tyler gibi yapmalıyım."

agueroooooo! ay pardon. ceeeennnkk!
  • şahsi olarak tanıdığım, son derece beyefendi, klas bir insan. spikerliğine de bayılıyoruz ailece. beşiktaş’ın uğurlu spikeri olduğunu biliyor; galatasaray-beşiktaş maçları hariç kendisini mikrofon başında görmek istiyoruz :)