şükela:  tümü | bugün
3511 entry daha
 • 30'unda ss gizli kapaklı bae'ye sp'yi almaya gidiyor, sp operasyonun sabahında ss'in geleceğini haber alıp, biz azraile anca gülümseriz açıklaması yapıyor, gizli operasyon olacakken bu ifşaat üzerine ss olayı gizlilikten çıkarıp resmi bir geziymiş gibi düzenliyor, bae yetkililerine sp'nin azılı suçlu olduğunu ikna etmeye çalışıyorlar, anadolu adliyesi cumhuriyet başsavcısı sp davasında tutuklu bırakmayınca yeni bir suçla ilişkilendirmeye çalışıyorlar sp'i. sarallar dosyasını haber vermedikleri için il emniyet müdürüne küfür kıyafet kopan ss'in aklına 6 sene önce çocuklarla videosu çıkan sivas ülkü ocakları başkanı geliyor. bu adam bilindiği üzere 5 kurşun yiyor ama ölmüyor, sp bu adamı git kendini öldür diye o zaman tehdit etmiş, güya bu olayla ilişkilendirip sp'yi bae'den alacaklar ama alamıyorlar tabi.
  görüşmeden fotoğraf yayınlanıyor sonra gizli op. olmaktan çıkınca, interpolden sorumlu olan yardımcıyı götürmek yerine emniyet genel müdür yardımcısını götürüyor, bakan yardımcısıyla beraber, bi de devletin resmi uçağıyla gidiyorlar görüşmeye, inince mehterle karşılanıp kahraman olma hevesi kursağında kalıyor ss'in. bir plan daha suya düşüyor.
  taşkesenli ifşasından sonra iç dinamiklerine dinamit döşenmişti sp tarafından. susturmak için her şeyi yapıyorlar, bu olaydan sonra 2 cb danışmanı istifa etti, biri kaçarken yakalandı vs. vs. fakıbaba istifa etti kendi rızasıyla iyip'e geçti vs. d

  iye anlatmış son videosunda, aklımda kalanlar bunlar.

  cem yılmazın bir şiiriyle bitirelim.

  yalın ayak başı kabak gezdik hep garb-ı alem
  kimi yahşi kimi vahşi kimi erbab-ı kalem
  ünvanın hıyardır ama
  diyelim biz badem
 • uzun zamandir takip ettigim arastirmaci, icerik ureticisi. kendisinin alternatif kanali var midir bilmiyorum ancak tesaduf eseri anasayfama dusen bir video ile kafamda soru isaretleri olustu. ses inanilmaz benziyor. erlik'in kendi kanalinda ve twitterda paylastiklarindan tamamen alakasiz seyler paylasiliyor bu kanalda bu arada. kanaldaki videolar da yeni sayilir. ama ciddi bir abone sayisi mevcut.

  https://www.youtube.com/watch?v=5t30zd01wic
 • an itibariyle veryansın tv'de başıboş köpekler yüzünden hayatını kaybeden mahra pınar'ın babası murat pınar ile canlı yayın yapan youtuber.
 • çok güzel bilgiler veriliyor şu an veryansın yayınında. kısırlaştırma maliyetine girmeden dişi ile erkeği ayrı alanlarda toplayıp şehrin dışına toplanması gerekiyor fikri güzel bence. neden o kadar kaynak ayrılsın. bu her konuda susup köpek için çemkiren sanat sepet tayfaya güzel giydirdi.
hesabın var mı? giriş yap