1869 entry daha
  • kabzımal
  • bir ay önceki hırvatistan maçından önce arda ve çetesinin olduğu milli takımı umursamadığını maçtan söylemiş kişi.
  • iddia edilenin aksine bir ay önce hırvatistanı yendikten sonra ağzını açan tek kişi kendisiydi.
  • iyi ki var. sokup çıkardı bazı milli eşeklere. " yaptık yaptık, yapamadık çay içeriz " fıkrasını da anlattı. ahahah
  • şu an lafı gediğine gediğine koymaktadır.
    ''erman toroğlu: "yıldırım demirören, arda ve lucescu ile birlikte defolup gitsinler."
    "bu işin sorumlusu tff'dir. yıldırım demirören, arda'yı da yanına alsın, defolsun gitsinler''
    ''erman toroğlu: biz prim kavgası yapmıyoruz diyorlar, neyin kavgasını yapıyorsunuz lan?''
    ''erman toroğlu: "hep beraber gidin!"
    ''erman toroğlu: "düzgün adamın allah yanında durur. kaybedersen kaybet ama düzgün ol. kıçın başın ayrı oynamasın. yüzsüz abi adamlar."
    ''erman toroğlu: türkiye'de hayırlı birşey olacaksa,yıldırım demirören federasyonu yanlarına lucescu'yu ve ardayı alıp gidecekler.
  • futbolun f sinden anlamaz. bunu yorumcu diye dinleyip bi de ovmeyin amk. en buyuk belalarindan biridir futbolun. azalarak biter umarim
  • karakteri hakkında belki övgüler dizmek imkansız olsa da, bu akşam olanları tüm açıklığıyla çatır çatır eleştirerek doğruları söyledi.
  • of fena gecirmis tff'ye, arda'ya, lucescu'ya. "defolup gidin!"

https://www.youtube.com/watch?v=9mdgrccdph4
  • arda'ya bilezik gibi geçirmiştir. saksıya fesleğen gibi oturturum da demiş olabilir...

--- spoiler ---

neymiş efendim arda'nın 100'üncü maçıymış! yani 100'üncü maç tamam da arda 100'üncü maça çıkacağına "çift sıfırlı" bir yere gidip orada rahatlasaydı hiç olmazsa milli takım bu duruma düşmezdi.
    --- spoiler ---
  • birçok kişiye itici gelse de benim sevdiğim yorumcu. havuz kanalına çıkıp, arda’ya, demirören’e herkese laf çakıyor. hiç gerisini düşünmüyor. bunlar şunun adamıdır, yok efendim türkiye’nin gururudur, yok efendim evladımızdır demiyor.
2216 entry daha
hesabın var mı? giriş yap