şükela:  tümü | bugün
3650 entry daha
 • fenerbahçe ve beşiktaş'tan eden bir yorumcu. günahı kadar sevmiyor.
 • rıdvan dilmen-serdar tatlı buluşmasını deşifre ederek şeytan'ın kellesini almıştır.

  lucifer mısın be adam?*
 • ahmet çakar ile ikisinin yaşadığı kafayı cia ajanları yaşamıyordur.derin adam.
 • türk futbolunu esir almış ahlaksız düzene karşı savaşan 3-5 adamdan biri.

  geçen sezon zorlu buluşmasını ifşa etmişti bu sezon da şeytan - serdar olayını patlattı.

  çok taşaklı adamsın erman hocam. helal.
 • 30 saniyelik konuşmayla rıdvan'a finish him yapan kral.
 • makam, mevkii, para ile satın alamayacağınız doğru bildiğini konuşmaktan asla geri durmayan adam gibi adamdır.

  her zaman doğruları söyler. türk futbolunun uğur dündar'ıdır.
 • ridvan dilmen'in istifasinin sebebi oldugunu iddiaa eden ve kendisini türk futbolu'nun kahramani iddiaa edenlere bir sürprizim var.

  --- spoiler ---

  erman'in galatasaray'dan gelen tesvik primini maci kaybettikleri icin alamadigini agzindan kacirdigi anlar.

  --- spoiler ---

  su adami savunanlar bu futboldaki bu masa basi duzeni, haksizligi, dolandiriciligi, algiciligi savunan tek amaclari ayricalik olanlardi. tek derdi fenerbahce'ye saldirmak olan bu adam ve gibiler umarim en kisa zamanda köküne kadar temizlenir.

  edit: özelden o dönemlerde teşvik suç değildi, yasaldı diyenlere attığım mesajı buraya da kopyalıyorum.

  "yasal olduğunu yazan her özel mesaj atana kopyalıyorum bu mesajı: yasal olarak suç tanımının yapılıp yapılmamış olması etik dışı, yanlış birşeyi yapmasını aklamaz. o hukuğun eksikliğidir, erman gibilerin artısı değil. maç sonucuna etki etmek için kayıt dışı para almayı kabul etmiş, bunu rıdvan da yapsa aynı şeyi söylerim ancak bunu yapan bir fenerbahçeli bulamazsın mesela. mesut bakkal'ın da açıklamaları var galatasaray'ın teşvik gönderdiğine dair. tekrar söylüyorum, o yıllarda yasa kapsamında olmaması rüşvet, teşvik almayı meşrulaştırmaz. zaten yıllar sonra bunun yanlış olduğu tüm dünyada olduğu gibi bizde de kabul edildi ve yasaya girdi. en önemlisi de yasal eksiklik var iken etik dışı, yanlış bir işi yapmış insanları ve takımları destekliyorsunuz. sadece bir futbol takımı için, nerede yanlış iş yapmış, örgüt işlerine bulaşmış, lobiler yapmış insanlar var onları destekliyorsunuz. babanız yapsa uyaracakken futbol takımı için aklamak için kırk takla atıyorsunz. en üzücü gerçek de bu."
 • kabadayı ve kahvehane ağzına sahip ama tek cümle ile rıdvan dilmen'i istifa ettirdi. zorlu mevzusunu da, 17 kulübün imzaladığı bildiri konusunda aslında kulüplerinin yarısının haberi bile olmadan servis edildiğini o duyurmuştu. hatırlıyorum eskiden de aziz yıldırım'ın yayıncı kuruluşun kablolarını kestirttiğini ortaya çıkarmıştı.

  son 3 sezondur lige damga vuran olayların hepsini duyuran ilginç adam.
 • rıdvan iki elini şıklatsa bunu tv'den men eder ama himmetspor fanatikleri gelmiş rıdvanı istifa ettirdiğini söylüyor. sizin beyniniz süngere dönmüş amk.
 • rıdvanı tek konuşmayla nakavt eden türk futbolunun kara kutusu eski kabzımal
240 entry daha

hesabın var mı? giriş yap