şükela:  tümü | bugün
 • geçen seneden beri dikkatimi çeken, diğer teknik direktörlere şu hoca bu hoca diye hitap ederken şenol güneş'e şenol diye hitap eden bu sorunlunun sorunu nedir.

  mustafa reşit akçay için dün yorum yaparken mustafa hoca şöyle mustafa hoca böyle diyeceksin, beşiktaş camiasının teknik direktörüne şenol diye hitap edeceksin.

  çarşı bu konu ile ilgili bir açıklama yayınladı, ama 2 gündür beşiktaş camiası hakkında sürekli ileri geri konuşan, yorumlar yapan bu şahsın ,koskoca süper kupa maçında yorumcu olarak konuşturulması, ve dahi onun saçma sapan çıkardığı sesleri dinlemek zorunda bırakılmamız başlı başına skandal bir durumdur.

  futbol camiasının üzerinde kene gibi yapışmış bu şahısların teker teker türk futbolundan uzaklaştırılması, karşılıklı saygının, centilmenliğin, fair play ruhunun hakim kılınması için ilgili kurumlar üzerine düşeni yapmalı, böyle insanlara televizyonlarda iş verilmemelidir.

  aspor müdür ve yöneticileri bu konuda gereğini yapmalıdır, sürekli beşiktaş camiası üzerine oyun oynayarak prim yapmaya çalışan bir şahsa, böyle bir ortam sunmalarındaki amaç nedir?
 • kekoluğuyla birlikte şenol güneş kompleksinin birleşmesiyle ortaya çıkan terbiyesizlik.

  dünya kupası'nda kendisini aşırı derecede göt etmesinden mütevellit kendisini çok sevmez.
 • şenol güneş'e has bir durum değildir. türkiye kupası finalinde de aykut kocaman'a sürekli aykut diye hitap etmiştir. sorun erman toroğlu'nun laubali, saygısız bir tip olmasıdır. aziz yıldırım'ın türk futboluna ender hizmetlerinden birisi bu adamın ayağını lig tv'den kaydırmasıdır.
 • terbiyesiz birinin hitabıdır. sözüm ona anadolu goygoyu yaparak, ben farklıyım, radikal biriyim, zayıftan yanayım imajı veriyor patates profesörü
  (bkz: hadi be sen de)
 • erman toroğlu'ndan zerre haz etmeyen bir beşiktaşlı olarak hiç de yadırgamadığım olaydır.

  insanlara illa ki bey hanım hoca sayın gibi unvanlarla seslenme zorunluğundan kurtulun artık. şenol dese ne olur şenol hoca dese ne olur. kimisine deyip kimisine dememesi de abes ama hoca demedi diye yadırgamak kadar değil.
 • çok takılınmaması gereken olay. fatih terim'e de ara ara fatih der erman. küçük görmek için maksatlı söylediğini düşünmüyorum. bütün dertler sıkıntılar bitti bu mu kaldı yani. boşverin. dünkü maçı gördükten sonra gerçekten hakkında üzülünmesi, endişe edilmesi gereken o kadar çok şey var ki.
 • erman toroğlu, şenol deyince biz şenol güneş demek istediğini anlıyoruz, tribünler doberman deyince de o anlıyor kimi kasteddiğimizi
 • vay arkadaş mağduriyetinizi taştan çıkarmışsınız gene helal olsun.
 • maç boyunca, "şenol güneş'le birlikte mi bot bağladın kabzımal kardeş" diyerek tepki verdiğim olay.

  bir kurtulamadık şu fosillerden, gevşek gevşek yorumlarından da bıktık, hala şu adamları ekrana çıkarıyorlar ya cidden pes.

  yorumlarında, "yok kuzu çevirme olurmuş, yok ortaya 1,5 adana kebap yapılıyormuş vs. vs."

  ne diyosun amk ya? ne anlatıyosun sen?
 • muhtemelen ankaragücü - trabzonspor maçlarında karşılıklı oynamış birbirine akran iki insandan birinin diğerine yaptığı hitaptır.
  zira erman toroğlu 1948, şenol güneş 1952 doğumlu.
  benim çok samimi bir arkadaşım, benim olmadığım bir yerde pek sayın döğmeli kelle bey falan dese hafiften bir uyuz olurum mesela.