şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu kabzımalık ve hakemlikle nam salmış erman toroğlu şenol güneş ile ilgili nesini yakalasam da ortaya fitne fesat soksam derdi bitmek bilmiyor. sezonun ilk haftası daha beşiktaş maç yapmadan başladı. her hafta devam edecek bu da çok açık şekilde belli.

    bu kin, nefret ve sallamasyonları beşiktaş' dan gidecek milli takımı çalıştıracak ile ayyuka çıkmıştı. dedikleri olmadığı günün ertesinde başladı. şenol öyle şenol böyle lakayık lakayık konuşmalar.

    umarım bir gün yolda bir yerde denk geliriz de sorarız bu soruyu. sebebi ne? şenol güneş sana ne yaptı da çıkaramadın içinden. ve ne kadar daha içinde kalacak..
  • kendisi azılı beşiktaş düşmanıdır, şenol güneş de beşiktaş hocası olduğu için onu yermektedir, geçen sezon beşiktaş hiçbir şey yapamaz şampiyonlar liginde demiş, beşiktaş namağlup gruptan çıkıp kendisini tabiri caizse g*t etmiştir, zamanında fb-bjk maçında tanju'nun elle attığı golü nizami sayıp beşiktaş'ı katletmişliği de vardır
  • erman toroğlu sadri şener'in okul arkadaşı ve çok yakınlar sadri şener ise şenol güneş'i hiç sevmez, sürekli kötüler... ayrıca şenol geçen sene bir basın toplantısında erman'ı isim vermeden küçümsedi, erman kindardır, zamanını bekler atışını yapar.