şükela:  tümü | bugün
  • ara sıra izleyip gülümsediğim video
  • birazdan damlar buraya ''işte bu yapılanlar insanları devletten uzaklaştırıyor'' goygoycuları. aynı polis, asker beni niye kovalamıyor? bi arada ''dağa niye çıktıklarını empati yaparak sorgulamamız lazım'' diyen gevşekler vardı. türkiye'yi bölmek için çıkıyor dağa ne için çıkacak? elektrik faturası 180 lira gelmiş, bu böyle olmaz diyip dağa çıkmadık bugüne kadar. polisimizin ağzına sağlık.
  • göte göt demiştir.
  • ermeni kelimesinin hakaret olarak kullanıldığı, paçozluk paçalarından akan bir memleketiz.
  • almanya'da polisten kaçan terörist olsam ve "türk, kaçma türk!" diye çağırılsam, "ulan keşke terörist olmasaydım da şu canım hitabın hakkını vereydim" diye duyduğumda gurur duyacağım milliyet tespitli anonstur.

kişinin fert olarak gerçekleştirdiği eylemin çirkinliğine rağmen, anons edilen milliyetiyle gurur duymak, ancak onurlu işler yapmakla yükselmiş milletlerin fertlerine mahsustur.

katakulli çeviren, mızıkçılık yapan milletler, nobel de alsalar milli hitapları, milliyetlerinin aslı gibi olacaktır.

edit: pkk saflarına katılmış ermeni yurttaşı, azımsanmayacak miktarda terörist vardır. kürt değildir, kürtçü hiç değildir. milliyete değil, tespite yönelik hitapdır. içten yıkmak konusunda bölücü kürtlere yardım ederler. ermeni olmak, ermenilik zamanında "millet-i sadıka" ismiyle anılacak kadar üstün bir üst kimlikti. zaman içinde değişen nedir? bunu, hitabı üslubundan sebep hakaret olarak gören ekşicilere bir sormak lazım.
  • herhangi bir hakaret içermeyen sözdür. biri bana o sırada yaptığım eylemi kastederek: "türk şunu şunu yapma türk!" diye seslense alınmam açıkçası.
  • ermeni kelimesinin enteresan bir kullanımıdır.
    mesela ben de birine "amına kodumun türkü" falan desem kişisel hakaret mi olur, yoksa ırkçı söylem mi olur?
    gündelik hayatımda birilerine "amına kodumun çomarı" diyorum, çünkü onlar bana bu lafı sarfedebileceğim veriyi sunmuş oluyorlar. vapurda, metrobüste, sokakta, dükkanda, her yerde tanık olduğum riyakar anadolu muhafazakarı hayvanlığını böyle tanımlıyorum. ama aklıma tanımadığım, herhangi bir olumsuz söylem veya hareketini görmediğim kimseye "kaçma laz kaçma" veya "kaçma boşnak kaçma" veya "kaçma kürt kaçma" demek gelmez.
    ha, "amına kodumun ırkçısı" denince ne oluyor?
  • diplomatlarımız 1980 lerde şehit edilirken ne yazık ki
    birtakım vicdansız şuursuzların her şeyiyle buranın insanı,
    zerre kadar suçu olmayan ermeni öz be öz vatandaşlarımıza
    hatta bazen şaka niyetine birbirine söylediği hanzo sözdür.
  • hepiniz vergi kaçırmak için kıçınızı yırtarken, kendi memleketine çöp muamelesi yapıp yerlere tükürüp çöp atarken, geleneksel ensest evliliklerinizi kutsallaştırırken, çocuklarınıza it gibi tecavüz ederken, ağzınız açlıktan kokarken bu ülkeye vergisini düzenli ödeyen, hatta tek bir kilise dikmeyen dinayetinize bile vergi veren insanlara sizin bu yorumları yapmanız haysiyetsizlikten başka birşey olamaz. orta doğu bataklığının en leş hayvanlarısınız.

edit: sinirden yazamadım. imla.

olması gereken bu dna'larınızın bu dünyadan sonsuza dek yok olması çünkü hastalıklı bir bilinç taşıyorsunuz ve maalesef hayvan gibi çoğalıyorsunuz. eminim tanrının bir bildiği var ki hala bu dunyadasiniz. ibret.
  • oldu mu şimdi? olmadı.