• bi de videonun altındaki yorumlara bak “orası azerbaycan toprağı gardaşşş” bilmem ne. hay allahım ya
  • milliyetçi ruh hastalarını kudurtacak videodur.

bunlar ingiliz bayraklı havlu astı diye adamı yakmak isteyen tipler. böyle sevgi görüntüsü gördükleri zaman error veriyorlar.

nefret ve düşmanlık olmayınca benliklerini şaşıyorlar. bütün kimliğini bu nefretin üzerine kurmuş insanlar çünkü.

edit: çıkmış yozgat'ın köyünden bana türk'ten nefret etmeyen ermeni bulun diyor ben hiç görmedim diyor. :)
    velev ki türk seven ermeni yok, ne olmuş? bir insandan milleti yüzünden nefret edecek gerizekalıysa o insanlar niye sende aynı şekilde gerizekalı olmak istiyorsun?
    ayrıca ben bir sürü tanıyorum insanları türk ermeni diye kategorize etmeyen normal bireyleri.
  • yaa ruhi kamerayı açmadan önce dedi hacı sen salla bize zaten seviyorsunuz adam da dedi tabi yeğenim elbette maksat milletin dikkatini çekip parayı köklemek.
  • ne ermeni düşmanlığıymış be kardeşim, otostopla gezi videosuna kurgu demiş adam. her şeye nefret, her ırktan nefret ediyoruz lan. yunan adalara çökmüş, nefret. rus sıcak deniz istiyor, nefret. amerika mı nefret. almanya işçilere zor zamanlar yaşatmış, nefret.

neyin nefreti olabilir ki bu ? geçmişte, tarihte problem yaşadığımız her topluluktan nefret mi edeceğiz ?
  • dna'dan yaralı gevşek tiplerin gün boyu ermeni yalayıcılığı yapmasına vesile olacak videodur .

barış kardeşlik diye iyi kafa ütülerler ...

eyvallah kardeş olalım da , ben hayatımda türkler bizim kardeşimizdir diyen tek ermeni tanımadım. bizim mahalleden komşumuz falanca dayı çok iyi insan diye kimse gelmesin , onun opsiyonu yok .türklerin içinde yaşıyor, türkiyede rızkını kazanıyor .

ben 30 yılı aşkın ab ve abd de yaşıyorum.yurtdışında yaşayıp da herhangi bir zorunluluğu yokken geçmiş geçmişte kaldı biz türklerle kardeşiz diyen tek ermeni tanımadım.

tanıdım diyen varsa bilmek isterim .
  • kurguya gel dediğim videodur.

türkiye dışındaki ermeniler oldukça ırkçı, faşist, nefret dolu tiplerdir. saldırgan tavırları dışarıdan oldukça itici görünüyor. sanırım bu durumun farkına varmış olacaklar ki imajlarını düzeltmek için kurgu yapmışlar.

irevan ve karabağ kuzey azerbaycan’dır. işgal ettiğiniz topraklarımızdan defolup gideceksiniz.

(bkz: erivan’da ermeni işgali ve türk soykırımı)
  • rusların araba [(#5626602) bilakası] 35 rr 912 rusya da izmir mi var didim
  • gayet antimilitarist biri olarak sahte bulduğum video.

özellikle ermenistan sınırı içinde ermeniler, gencinden yaşlasına, zengininden fakirine, eğitimlisinden cahiline türklerden külliyen nefret ederler.

bu sırplarda da böyledir. ne kadar eğitimli ya da elit olursa olsun illaki türklerden nefret eder.

yunanlar bu konuda bize benzer. sadece cahil ve eğitimsiz kesmi birbirinden nefret eder.
  • ruhi çenet'in videosundan önce izlediğim videodur. videodakilerin samimiyetine inanıyorum. çenet'in videosundakilerin de samimiyetine inanıyorum. ermeniler arasında da türkler arasında da iki tür insanı rahatlıkla bulabilirsiniz. ben diyalog kurmaya çalışan, düşmanlık beslemeyen biri olmaya çalışıyorum. ermeniler arasında da türkler arasında da bunu yapmaya çalışan çoğalırsa daha mutlu, huzurlu olacağımıza inancım tam.
  • ruhi çenet denilen popülist youtuberımsı arkadaşa tokat gibi videodur. yaşasın halkların kardeşliği. dünya insanı olmak siyaset üstüdür.
hesabın var mı? giriş yap