şükela:  tümü | bugün
  • futbola gönül vermi$ bir suser. ayrıca halı sahada nereye koysan oynuyor, o derece gönüllü.. sakatlıklardan uzak bir kariyer diliyoruz kendisine.*
  • sıcak kanlı, yardım sever iyi bir yazar. halı saha maçlarımızı hiç unutmayacağım, ilk maçta çok madara olmuştum, ikinci maçta baya bir toparladım. ama üçüncü, dördüncü hiç olmadı.. niye olmadı ? bir gün tekrar kadroyu toparlar diye, umutla bekliyorum.

valla abi sen bir savaş ayarla, ön cephede savaşa katılırım. organizatörlüğüne güveniyorum..

(bkz: sergen yalçın'la sıkıntı var)
  • üzüldüğüm yazarlar sınıfında haklı olarak üst sıralarda yerini aldı.

gün geçmiyorki yazdığınız herhangibi bir entry sizin toll olduğunuzun bir kanıtı varsayılmasın. bu arkadaşımız da, bir entryi almış, çeşitli nik altı incelemelerini tamamlamış ve şahsımı hem çift hesap kullanmak, hem de trollük etmekten damgalamış. yahu tüm bu uğraşılara harcadığın zamanı bana sormaya harcasaydın, hem biraz kitap okur, derslerine çalışır hem de kendine, sevdiklerine daha çok zaman ayırabilirdin.

insan üzülüyor gerçekten...
  • pkk sempatizanları tarafından mallar listesine alınan yazarmış kendisi. bak iyiymiş bu!!!
  • amın oğlu esteban mıydı neydi o?
  • okuduğunu anlamaz, ironiden anlamaz, gelip nick altına saf saf konuşan ağlak bi bjk'li.
  • sözlüğün azılı kezbanlarindan. erkek versiyonu.
  • okuduğunu anlamayan, gerizekalının önde gideni. anlayacağın dilden söyleyeyim. erdoğan sizin gibileri kanırttığı için oy veriyorum çünkü o kadar gerizekalısınız ve kendinizi bi bok sanıyorsunuz ki başınızın ezilmesini izlemek keyif verici.

istediğiniz gibi de konuşun sikimde değil.hatta devam edin amk. siz ağzınızdan sıçtığınız sürece sırtınıza binen hatta binen değil böyle giderse bildiğin hayatı sikilecek olan ben değilim nasılsa.
  • "hdp barajı geçsin ilk olarak akp ile ittifak kurmazsa adam değilim" sözlerinin sahibidir.

(bkz: #50619138)

http://i.imgur.com/6w8booo.jpg