• futbola gönül vermi$ bir suser. ayrıca halı sahada nereye koysan oynuyor, o derece gönüllü.. sakatlıklardan uzak bir kariyer diliyoruz kendisine.*
  • sıcak kanlı, yardım sever iyi bir yazar. halı saha maçlarımızı hiç unutmayacağım, ilk maçta çok madara olmuştum, ikinci maçta baya bir toparladım. ama üçüncü, dördüncü hiç olmadı.. niye olmadı ? bir gün tekrar kadroyu toparlar diye, umutla bekliyorum.

valla abi sen bir savaş ayarla, ön cephede savaşa katılırım. organizatörlüğüne güveniyorum..

(bkz: sergen yalçın'la sıkıntı var)
  • üzüldüğüm yazarlar sınıfında haklı olarak üst sıralarda yerini aldı.

gün geçmiyorki yazdığınız herhangibi bir entry sizin toll olduğunuzun bir kanıtı varsayılmasın. bu arkadaşımız da, bir entryi almış, çeşitli nik altı incelemelerini tamamlamış ve şahsımı hem çift hesap kullanmak, hem de trollük etmekten damgalamış. yahu tüm bu uğraşılara harcadığın zamanı bana sormaya harcasaydın, hem biraz kitap okur, derslerine çalışır hem de kendine, sevdiklerine daha çok zaman ayırabilirdin.

insan üzülüyor gerçekten...
  • pkk sempatizanları tarafından mallar listesine alınan yazarmış kendisi. bak iyiymiş bu!!!
  • sözlüğün azılı kezbanlarindan. erkek versiyonu.
  • beşiktaşlı bir yazar.
  • fikret orman'ın fedailiğini yapan,

beşiktaş'tan önce fikretormanspor'lu,

fikret orman başlığında yazanlara orda tartışmak yerine nick altına saldırmayı tercih eden,

yaza yaza yaratıcılıktan uzak kötü espirilerle donanmış, köyden çıkmış kasabayı geçememiş, sığ, post modern bir "padişahım çok yaşacı" yorum yazmış...

bak sana samimiyetsizlik nasıl olur söyleyim,

benim nick altıma yazdığın şu yazı var ya:

"beşiktaş adına iş yapan çaba sarf eden kafa yoran sen dahil herkes bizim de dostumuzdur."

bunu işte o mesajlarımdan sonra utanıp oraya ekledin ya...

budur samimiyetsizlik.

- -

yillar sonra gelen edit: sene olmus 2019, forman besiktas'in maddi manevi anasini sikip kacarken, beyimizin bu surecte yazdiklarina baktim: sifir! null!! en ufak bir elestiri girmemis turist gibi takiliyor. ama sorsan "aslolan besiktas". zamaninda benim 89 entrimi tek tek inceleyip analiz kasmaya ugrasmistin simdi 2 kelam edemedin mi forman takimin anasini iki yildir sikerken en saf besitkas'li bile cikti "yeter"dedi.

hakli cikmak hicbir seyi geri getirmiyor malesef; boyle dalkavuklar yuzunden koskoca besiktas ne hallere dustu.
  • hayvan düşmanı.
  • aktroll.
hesabın var mı? giriş yap