şükela:  tümü | bugün
  • kuşkulandığım bir gerçektir. keza ekonomi kim gelecekse onun elinde patlayacaktır. aslında erken seçimin altında yatan en temel nokta da bu realitedir. ekonomi türkiye'de çökmüştür.
    bu akp'li çomarların göremediği bir gerçek olsa da, hatta çoğunun gördüğü ancak çomar oldukları için hala daha süper güç türkiye, 2023, türbanlı bacı, eskiden ilaç yoktu, eskiden türban takanlara elektrik şok verip kafalarından tavana asıp tecavüz ediliyordu gibi söylemleri söylemeye zorunlu oldukları için bir sıkıntı yokmuş gibi davransalarda, ekonomi türkiye'de çökmüştür. ekonominin dışında ahlak, eğitim, sağlık da beraberinde bitmiştir.
    yani aslında yeni gelecek kim olursa olsun pek iyi bir senaryo ile karşılaşmayacak. bazen diyorum acaba tayyip mi kazansa... çünkü mümkün değil bu durumdan ekonomiyi düzeltmek. bence onun da öyle düşündüğü oluyor. tamam'dan sonra sıkılıyorsunuzu da muhalefete hediye etmiş, bunun dışında söylemlerinde eskisi gibi kendinden eminlik yok. yani şu an yalan bile söyleyemiyor.

edit: başlıkta hata olmuş, "erdoğan'ın" olması gerekiyor.
  • bu varsayım altında tek bir durum soz konusudur komple ulke rezervlerinede çokup çekip gidecektir reis tosuncuk olarak.senelerdir çokme konusunda yaptığı uygulamalarında altın vuruşunuda yapmasının tek yolu budur zannımca...
  • tarihimizin en büyük kaybedenlerinden olan bahçeli'yle ittifak yapması dolayısıyla benim de şüphelendiğim durum